Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 roku

I drużyna


Sezon 2012/2013 - IV liga, grupa południowa (runda wiosenna)

Bramkarze
Jakub Studziński 24-05-1987 Wulkan Zakrzew
Igor Strzyga 19-11-1992 wychowanek

Obrońcy
Rafał Białecki 24-07-1990 wychowanek
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Hubert Baranowski 10-05-1976 wychowanek
Marcin Mazur 13-03-1981 Pilica Białobrzegi
Dariusz Rolak 08-01-1987 Pilica Białobrzegi
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Rafał Michalski 09-02-1978 KP Piaseczno
Marcin Wiatrak 28-02-1979 Polonia Iłża
Artur Ucinek 06-01-1994 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec

Pomocnicy
Bartosz Zawadzki 23-10-1989 Orzeł Wierzbica
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Oskar Bawor 28-06-1986 Polonia Iłża
Przemysław Rawa 04-10-1986 Okęcie Warszawa
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Maciej Lesisz 28-04-1985 Orzeł Wierzbica

Napastnicy
Paweł Grodzki 24-07-1984 Skra Konstancin
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Bartłomiej Frączek 11-10-1994 Radomiak Radom

Sztab szkoleniowy

Bolesław Strzemiński - trener
Paweł Gaik - asystent
Marian Iwański - kierownik drużyny
Wojciech Kajetaniak - masażysta


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Mateusz Gołębiewski
Marcin Popkowicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Proch Pionki 27 68:25 64
2. KS Warka 27 68:23 62
3. Mazowsze Grójec 27 67:38 57
4. Centrum Radom 27 55:32 51
5. Powiślanka Lipsko 27 48:38 44
6. Orzeł Wierzbica 27 48:39 43
7. Zamłynie Radom 27 59:42 43
8. Gryf Policzna 27 45:47 37
9. Szydłowianka Szydłowiec 27 44:51 34
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 27 45:52 31


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Mazowsze - Jodła
5:0

30.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.06.2019 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mariusz Lisiecki
3. Mikołaj Nojek
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Sobota, 15 czerwca

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - AS Radomiak 10.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Jodła-Jedlnia Letnisko 17.00

Niedziela, 16 czerwca

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Polonia Iłża 10.00 (PIERWSZY MECZ BARAŻOWY)

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]