Dzisiaj jest piątek, 20 września 2019 roku

I drużyna


Sezon 2012/2013 - IV liga, grupa południowa (runda wiosenna)

Bramkarze
Jakub Studziński 24-05-1987 Wulkan Zakrzew
Igor Strzyga 19-11-1992 wychowanek

Obrońcy
Rafał Białecki 24-07-1990 wychowanek
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Hubert Baranowski 10-05-1976 wychowanek
Marcin Mazur 13-03-1981 Pilica Białobrzegi
Dariusz Rolak 08-01-1987 Pilica Białobrzegi
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Rafał Michalski 09-02-1978 KP Piaseczno
Marcin Wiatrak 28-02-1979 Polonia Iłża
Artur Ucinek 06-01-1994 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec

Pomocnicy
Bartosz Zawadzki 23-10-1989 Orzeł Wierzbica
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Oskar Bawor 28-06-1986 Polonia Iłża
Przemysław Rawa 04-10-1986 Okęcie Warszawa
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Maciej Lesisz 28-04-1985 Orzeł Wierzbica

Napastnicy
Paweł Grodzki 24-07-1984 Skra Konstancin
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Bartłomiej Frączek 11-10-1994 Radomiak Radom

Sztab szkoleniowy

Bolesław Strzemiński - trener
Paweł Gaik - asystent
Marian Iwański - kierownik drużyny
Wojciech Kajetaniak - masażysta


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Powiślanka Lipsko 7 31:5 19
2. Orzeł Wierzbica 7 14:10 16
3. Jodła Jedlnia 7 22:9 16
4. LKS Jedlińsk 7 17:5 16
5. Energia Kozienice 7 22:7 14
6. Mazowsze Grójec 7 22:8 14
7. Zamłynie Radom 7 15:12 13
8. Gryf Policzna 7 11:11 11
9. Zawisza Sienno 7 11:21 7
10. Królewscy Jedlnia 7 6:16 5


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Gryf
21 września 2019 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Piątek, 20 września

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Chynów 18.00

Sobota, 21 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Orlik Radom 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 11.45

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Gryf Policzna 16.00

Niedziela, 22 września

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Orlik Radom 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Chynów 12.15

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Akademia 14.00

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Młodzik Radom 15.45

Żaki: Mundialito - Mazowsze 2012 Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]