Dzisiaj jest środa, 26 czerwca 2019 roku

I drużyna

Sezon 2015/2016 - Radomska Liga Okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek

Obrońcy
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa
Rafał Sobczyk 18-11-1980 wychowanek / Mogielanka Mogielnica
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Karol Induła 01-05-1998 wychowanek
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos

Pomocnicy
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Dominik Dąbrowski 26-01-1996 wychowanek
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
Oskar Kasperek 12-03-1996 Broń Radom
Tomasz Jaskólski 04-12-1980 wychowanek / GPSZ Głuchów

Napastnicy
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Wilk 12-01-1999 wychowanek

Trener: Konrad Główka

Asystent: Daniel Złoch

Kierownik drużyny: Marian Iwański


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Mateusz Gołębiewski
Marcin Popkowicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Proch Pionki 27 68:25 64
2. KS Warka 27 68:23 62
3. Mazowsze Grójec 27 67:38 57
4. Centrum Radom 27 55:32 51
5. Powiślanka Lipsko 27 48:38 44
6. Orzeł Wierzbica 27 48:39 43
7. Zamłynie Radom 27 59:42 43
8. Gryf Policzna 27 45:47 37
9. Szydłowianka Szydłowiec 27 44:51 34
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 27 45:52 31


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Mazowsze - Jodła
5:0

30.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.06.2019 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mariusz Lisiecki
3. Mikołaj Nojek
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Sobota, 15 czerwca

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - AS Radomiak 10.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Jodła-Jedlnia Letnisko 17.00

Niedziela, 16 czerwca

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Polonia Iłża 10.00 (PIERWSZY MECZ BARAŻOWY)

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]