Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Trenerzy grup młodzieżowych

Rocznik 2004, 2005 Konrad Główka tel. 503 33 20 09

Rocznik 2007, 2008 Daniel Złoch tel. 667 478 542

Rocznik 2009, 2011 Krzysztof Kozłowski tel. 601 6675 643

Rocznik 2010, 2012 Mariusz Lisiecki tel. 880 777 977


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00