Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku

Zasady komentarzy

Nie należy umieszczać komentarzy, które:
1. zawierają wulgaryzmy
2. obrażają osoby trzecie
3. obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie
4. zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby
5. propagują alkohol, środki odurzające, narkotyki
6. przyczyniają się do łamania praw autorskich
7. są bezpośrednimi atakami na rozmówców
8. zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe
9. zawierają treści zabronione przez polskie prawo
10. zawierają treści reklamowe
11. są spamem czyli nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem

Wszelkie komentarze, które nie spełniają powyższych wymagań, a ukażą się na łamach serwisu, wszelkie uwagi co do komentarzy, które się nie ukażą oraz wszelkie inne sprawy można zgłaszać na adres redakcja@mazowszegrojec.pl.


Wspierają nas


Tabela

1. Jodła Jedlnia 2 8:2 6
2. LKS Jedlińsk 2 5:1 6
3. Zamłynie Radom 2 6:3 6
4. Energia Kozienice 2 11:2 4
5. Powiślanka Lipsko 2 13:2 4
6. Orzeł Wierzbica 2 2:0 4
7. Mazowsze Grójec 2 4:3 4
8. Centrum Radom 2 4:2 3
9. LKS Promna 2 3:5 3
10. Gryf Policzna 2 2:3 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
1:0

2.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
17.08.2019 11:00

Następny mecz


Powiślanka - Mazowsze
25 sierpnia 2019 r.
godzina 17:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Nikodem Jemioł
3. Rafał Sobczak

Wkrótce

Sobota, 24 sierpnia

Młodzicy: Młodzik Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Młodzik Radom - Mazowsze 2004 Grójec 12.00

Liga okręgowa: Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 17.00

Niedziela, 25 sierpnia

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Energia Kozienice 11.00


Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]