Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. Broń Radom 23 54 : 17 16-5-2 53
2. Mszczonowianka 23 38 : 21 13-6-4 45
3. Mazowsze Grójec 23 46 : 27 12-3-8 39
4. Pogoń Grodzisk 23 30 : 14 10-9-4 39
5. Skra Konstancin 23 43 : 27 11-6-6 39
6. KS Kozienice - Janików 23 36 : 21 11-6-6 39
7. UKS Łady 23 41 : 30 11-5-7 38
8. Zwolenianka Zwoleń 23 35 : 31 11-2-10 35
9. Sparta Jazgarzew 23 42 : 36 9-7-7 34
10. Naprzód Zielonki 23 34 : 38 6-8-9 26
11. Pilica Białobrzegi 23 30 : 28 6-8-9 26
12. Wulkan Zakrzew 23 24 : 51 8-1-14 25
13. KS Warka 23 25 : 40 6-4-13 22
14. Szydłowianka Szydłowiec 23 22 : 38 5-4-14 19
15. Piast Piastów 23 24 : 45 4-6-13 18
16. Korona Góra Kalwaria 23 13 : 73 2-2-19 8

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]