Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. Energia Kozienice 34 81 : 31 22-9-3 75
2. Oskar Przysucha 34 80 : 37 20-7-7 67
4. Ożarowianka Ożarów 34 67 : 33 18-8-8 62
5. Mazur Karczew 34 60 : 35 19-5-10 62
6. KS Konstancin 34 66 : 38 19-4-11 61
7. Sparta Jazgarzew 34 59 : 43 12-18-4 54
8. Hutnik Warszawa 34 41 : 35 15-6-13 51
9. Mszczonowianka Mszczonów 34 45 : 55 12-9-13 45
10. Wilga Garwolin 34 64 : 63 12-7-15 43
11. Orzeł Wierzbica 34 38 : 53 12-7-15 43
12. Victoria Sulejówek 34 60 : 60 11-8-15 41
13. Żyrardowianka Żyrardów 34 40 : 43 11-8-15 41
14. Znicz II Pruszków 34 65 : 54 10-11-13 41
15. KS Raszyn 34 41 : 63 11-6-17 39
16. Mazowsze Grójec 34 50 : 55 11-5-18 38
17. Zwolenianka Zwoleń 34 35 : 91 6-5-23 23
18. Okęcie Warszawa 34 12 : 148 0-2-32 2
34. Szydłowianka Szydłowiec 34 76 : 43 18-9-7 63

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]