Dzisiaj jest czwartek, 22 kwietnia 2021 roku

Tabela

1. Proch Pionki 30 70 : 20 18-11-1 65
2. LKS Promna 30 57 : 40 16-6-8 54
3. Powiślanka Lipsko 30 59 : 39 15-8-7 53
4. Skaryszewianka Skaryszew 30 66 : 38 14-9-7 51
5. LKS Jedlińsk 30 59 : 32 15-5-10 50
6. Mazowsze Grójec 30 52 : 40 13-10-7 49
7. Polonia Iłża 30 62 : 48 14-6-10 48
8. Legion Głowaczów 30 64 : 58 15-2-13 47
9. Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 53 : 54 12-7-11 43
10. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 45 : 53 12-6-12 42
11. Zwolenianka Zwoleń 30 57 : 50 9-10-11 37
12. KS Potworów 30 48 : 57 10-6-14 36
13. Iłżanka Kazanów 30 41 : 58 9-7-14 34
14. Zawisza Sienno 30 54 : 99 8-5-17 29
15. Plon Garbatka-Letnisko 30 29 : 71 4-5-21 17
16. KP Stanisławice 30 30 : 89 2-5-23 11

Sezony:


Wspierają nas











Tabela

1. Pilica Białobrzegi 16 52:23 40
2. Mazovia Mińsk Maz. 16 49:17 34
3. Zamłynie Radom 16 33:31 26
4. Mszczonowianka M. 16 32:21 25
5. Mazowsze Grójec 16 22:20 23
6. Wilga Garwolin 16 28:32 21
7. Podlasie Sokołów Pod. 16 33:34 20
8. Tygrys Huta Mińska 16 23:22 20
9. KS Warka 16 26:31 20
11. Hutnik Huta Czechy 16 15:31 18




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Tygrys - Mazowsze
4:0

17.kolejka IV ligi
17.04.2021 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Zamłynie
25 kwietnia 2021 r.
godzina 17:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Alistair Selamolela
3. Hubert Gołąbek
4. Mateusz Ostrowski
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

niedziela, 25 kwietnia

IV liga: Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 17.00 [mecz bez udziału publiczności]