Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku

Tabela

1. Radomiak II Radom 34 116 : 37 25-4-5 79
2. Proch Pionki 34 71 : 23 22-7-5 73
3. Mazowsze Grójec 34 88 : 36 21-8-5 71
4. Orzeł Wierzbica 34 76 : 56 18-7-9 61
5. Powiślanka Lipsko 34 70 : 53 18-6-10 60
6. Zamłynie Radom 34 71 : 57 16-10-8 58
7. KS Warka 34 66 : 48 14-13-7 55
8. Jodła Jedlnia 34 53 : 50 14-9-11 51
9. Centrum Radom 34 59 : 50 14-6-14 48
10. Pilica NMN 34 53 : 64 14-4-16 46
11. Iłżanka Kazanów 34 58 : 80 11-4-19 37
12. Zawisza Sienno 34 58 : 65 10-6-18 36
13. Skaryszewianka 34 44 : 82 9-7-18 34
14. Szydłowianka 34 45 : 61 9-7-18 34
15. Legion Głowaczów 34 47 : 77 10-3-21 33
16. Zwolenianka 34 44 : 73 6-11-17 29
17. Mogielanka Mogielnica 34 47 : 95 7-7-20 28
18. Gracja Taczów 34 41 : 100 7-3-24 24

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Płaza
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00