Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. Radomiak II Radom 34 116 : 37 25-4-5 79
2. Proch Pionki 34 71 : 23 22-7-5 73
3. Mazowsze Grójec 34 88 : 36 21-8-5 71
4. Orzeł Wierzbica 34 76 : 56 18-7-9 61
5. Powiślanka Lipsko 34 70 : 53 18-6-10 60
6. Zamłynie Radom 34 71 : 57 16-10-8 58
7. KS Warka 34 66 : 48 14-13-7 55
8. Jodła Jedlnia 34 53 : 50 14-9-11 51
9. Centrum Radom 34 59 : 50 14-6-14 48
10. Pilica NMN 34 53 : 64 14-4-16 46
11. Iłżanka Kazanów 34 58 : 80 11-4-19 37
12. Zawisza Sienno 34 58 : 65 10-6-18 36
13. Skaryszewianka 34 44 : 82 9-7-18 34
14. Szydłowianka 34 45 : 61 9-7-18 34
15. Legion Głowaczów 34 47 : 77 10-3-21 33
16. Zwolenianka 34 44 : 73 6-11-17 29
17. Mogielanka Mogielnica 34 47 : 95 7-7-20 28
18. Gracja Taczów 34 41 : 100 7-3-24 24

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]