Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Tabela

1. LKS Jedlińsk 15 35 : 13 12-1-2 37
2. Zamłynie Radom 15 38 : 14 11-2-2 35
3. Jodła Jedlnia 15 38 : 22 10-1-4 31
4. Mazowsze Grójec 15 43 : 18 9-2-4 29
5. Powiślanka Lipsko 15 52 : 20 9-1-5 28
6. Orzeł Wierzbica 15 29 : 26 8-3-4 27
7. Gryf Policzna 15 23 : 27 7-4-4 25
8. Energia Kozienice 14 34 : 12 7-3-4 24
9. Centrum Radom 15 28 : 27 5-3-7 18
10. Królewscy Jedlnia 15 18 : 31 4-4-7 16
11. Szydłowianka Szydłowiec 15 24 : 28 4-2-9 14
12. Zawisza Sienno 15 18 : 42 3-3-9 12
13. Zwolenianka Zwoleń 15 12 : 33 3-2-10 11
14. Pilica Nowe Miasto 15 15 : 38 3-2-10 11
14. Iłżanka Kazanów 14 17 : 40 2-4-8 10
16. LKS Promna 15 11 : 44 2-3-10 9

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00