Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Tabela

1. Orzeł Wierzbica 30 69 : 27 20-6-4 66
2. Mszczonowianka 30 47 : 19 18-8-4 62
3. Mazowsze Grójec 30 55 : 42 16-7-7 55
4. Pogoń Grodzisk 30 59 : 33 16-6-8 54
5. Pilica Białobrzegi 30 47 : 34 16-4-10 52
6. Polonia Iłża 30 36 : 33 13-9-8 48
7. KS Kozienice 30 44 : 45 11-9-10 42
8. UKS Łady 30 34 : 39 11-7-12 40
9. Znicz II Pruszków 30 60 : 63 13-1-16 40
10. Żyrardowianka 30 41 : 37 10-10-10 40
11. Skra Konstancin 30 34 : 45 11-6-13 39
12. Naprzód Zielonki 30 35 : 55 10-6-14 36
13. Okęcie Warszawa 30 33 : 45 9-4-17 31
14. Sparta Jazgarzew 30 40 : 59 7-5-18 26
15. Zwolenianka 30 32 : 53 7-3-20 24
16. Naprzód Skórzec 30 35 : 72 4-5-21 17

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00