Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. Pogoń II Siedlce 32 80 : 59 20-4-8 64
2. Mszczonowianka Mszczonów 32 64 : 33 18-7-7 61
3. Ożarowianka Ożarów 32 50 : 36 16-10-6 58
4. Energia Kozienice 32 70 : 40 17-5-10 56
5. Szydłowianka Szydłowiec 32 46 : 35 15-8-9 53
6. Orzeł Wierzbica 32 51 : 55 14-8-10 50
7. Sparta Jazgarzew 32 65 : 59 13-7-12 46
8. Okęcie Warszawa 32 54 : 52 13-7-12 46
9. Znicz II Pruszków 32 57 : 44 13-6-13 45
10. Wilga Garwolin 32 52 : 57 11-11-10 44
11. Mazowsze Grójec 32 51 : 49 12-8-12 44
12. Oskar Przysucha 32 66 : 46 11-9-12 42
13. Victoria Sulejówek 32 48 : 49 11-8-13 41
14. Drukarz Warszawa 32 53 : 47 12-4-16 40
15. UKS Łady 32 37 : 51 10-9-13 39
16. Józefovia Józefów 32 30 : 65 5-9-18 24
17. PKS Radość 32 25 : 122 0-2-30 2

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]