Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 03.07.2020 01:00 6:1
Ursus Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 11.07.2020 11:00 4:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 15.07.2020 18:30 1:5
Naprzód Stare Babice - Mazowsze Grójec Towarzysko 25.07.2020 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom IV liga 01.08.2020 17:00 4:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 09.08.2020 17:00 1:1
Proch Pionki - Mazowsze Grójec IV liga 22.08.2020 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Tygrys Huta Mińska IV liga 29.08.2020 16:00 0:2
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec IV liga 05.09.2020 15:00 2:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2020 15:30 2:3
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 12.09.2020 16:00 3:1
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 16.09.2020 16:00 0:0
Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec IV liga 19.09.2020 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 26.09.2020 16:00 0:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 03.10.2020 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Mazovia Mińsk Mazowiecki IV liga 17.10.2020 15:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 24.10.2020 01:00 3:0
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec IV liga 08.11.2020 11:00 1:3
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 15.11.2020 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - KS Promna Towarzysko 13.02.2021 12:00 2:2
Polonia II Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 20.02.2021 19:00
Milan Milanówek - Mazowsze Grójec Towarzysko 27.02.2021 10:00 0:0
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 06.03.2021 12:30
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 13.03.2021 12:30
Mazowsze Grójec - Proch Pionki IV liga 10.04.2021 13:00 1:0
Tygrys Huta Mińska - Mazowsze Grójec IV liga 17.04.2021 16:00 4:0
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom IV liga 25.04.2021 17:00 3:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 01.05.2021 17:00
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 05.05.2021 17:00 3:1
Mazowsze Grójec - Hutnik Huta Czechy IV liga 09.05.2021 16:00 4:0
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 16.05.2021 11:00 3:1
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 22.05.2021 14:00 1:0
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 29.05.2021 17:00 1:0
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 05.06.2021 17:00 4:1

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Płaza
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00