Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Towarzysko 19.07.2014 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 23.07.2014 18:30 4:3
KS Paradyż - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.07.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Bug Wyszków Towarzysko 30.07.2014 18:30 4:3
Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa Towarzysko 02.08.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 05.08.2014 18:30 1:3
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 08.08.2014 18:30 3:5
Hutnik Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2014 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 20.08.2014 17:00 4:0
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew IV liga 27.08.2014 17:00 1:3
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 30.08.2014 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 06.09.2014 17:00 2:4
KS Raszyn - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2014 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 13.09.2014 16:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 17.09.2014 16:30 0:7
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 20.09.2014 16:00 4:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 24.09.2014 16:30 0:2
KS Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 27.09.2014 14:30 1:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Puchar Polski 01.10.2014 16:00 2:2 (karne 4:2)
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 04.10.2014 16:00 1:1
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 11.10.2014 13:00 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 15.10.2014 15:30 3:0
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 18.10.2014 15:00 1:4
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 25.10.2014 14:00 2:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 08.11.2014 13:30 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 16.11.2014 13:00 1:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 24.01.2015 13:00 1:5
Mazowsze Grójec - Bug Wyszków Towarzysko 31.01.2015 11:00 4:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 04.02.2015 18:00
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha Towarzysko 07.02.2015 13:00 2:0
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 14.02.2015 13:00 2:2
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 18.02.2015 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 21.02.2015 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - Mazovia Mińsk Mazowiecki Towarzysko 28.02.2015 13:00 2:2
Mazowsze Grójec - Hutnik Warszawa IV liga 07.03.2015 15:00 2:3
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 14.03.2015 13:30 1:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 21.03.2015 15:00 1:0
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec IV liga 28.03.2015 15:00 0:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 03.04.2015 16:00 1:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2015 16:30 2:0
Mazowsze Grójec - KS Raszyn IV liga 18.04.2015 16:00 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 25.04.2015 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2015 11:00 5:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - KS Konstancin IV liga 16.05.2015 16:00 1:4
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 20.05.2015 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 24.05.2015 11:00 0:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 30.05.2015 11:00 2:3
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 03.06.2015 18:00 2:6
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 06.06.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 13.06.2015 12:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00