Dzisiaj jest poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.04.2014 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 23.07.2016 15:00 2:1
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.07.2016 19:00 3:3
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 30.07.2016 13:30 1:1
Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 07.08.2016 17:00 1:5
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.08.2016 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 20.08.2016 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 27.08.2016 13:00 0:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 31.08.2016 17:00 0:1
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 03.09.2016 16:00 3:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Puchar Polski 07.09.2016 17:00
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 10.09.2016 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 17.09.2016 15:00 1:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.09.2016 15:00 1:2
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 01.10.2016 11:00 1:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.10.2016 12:00 2:3
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 15.10.2016 13:00 0:0
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.10.2016 14:00 1:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 29.10.2016 12:30 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.11.2016 13:30 2:6
Mazowsze Grójec - TKKF Grójec Liga okręgowa 11.11.2016 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 23.11.2016 19:00 2:3
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 30.11.2016 19:00 3:5
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.01.2017 12:30 2:3
Mazowsze Grójec - Bóbr Tłuszcz Towarzysko 04.02.2017 12:30 3:7
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 15.02.2017 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 18.02.2017 12:30 1:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 25.02.2017 12:30 1:5
Mazowsze Grójec - Rozwój Warszawa Towarzysko 04.03.2017 12:30 7:0
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 11.03.2017 12:30 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 18.03.2017 15:00 2:0
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2017 15:00 0:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2017 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 15.04.2017 12:00 3:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.04.2017 15:00 0:1
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.04.2017 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 06.05.2017 16:00 3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.05.2017 15:00 1:3
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 20.05.2017 16:00 2:1
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.05.2017 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 03.06.2017 17:00 8:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2017 13:00
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 14.06.2017 18:00 5:2

Sezony:

Wspierają nas







Ważna informacja

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy, które znalazły schronienie w Grójcu i okolicach, na bezpłatne treningi piłki nożnej!

Bezpośredni kontakt do trenerów:
Rocznik 2013-2014 oraz 2015-2016: nr tel. 505 816 431
Rocznik 2012 oraz 2010: nr tel. 880 777 977
Rocznik 2011 oraz 2009: nr tel. 601 675 643
Rocznik 2007-2008 oraz 2005-2006: nr tel. 667 478 542

Wkrótce

NIEDZIELA, 21 SIERPNIA

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 11.00