Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.04.2014 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 23.07.2016 15:00 2:1
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.07.2016 19:00 3:3
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 30.07.2016 13:30 1:1
Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 07.08.2016 17:00 1:5
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.08.2016 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 20.08.2016 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 27.08.2016 13:00 0:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 31.08.2016 17:00 0:1
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 03.09.2016 16:00 3:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Puchar Polski 07.09.2016 17:00
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 10.09.2016 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 17.09.2016 15:00 1:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.09.2016 15:00 1:2
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 01.10.2016 11:00 1:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.10.2016 12:00 2:3
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 15.10.2016 13:00 0:0
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.10.2016 14:00 1:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 29.10.2016 12:30 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.11.2016 13:30 2:6
Mazowsze Grójec - TKKF Grójec Liga okręgowa 11.11.2016 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 23.11.2016 19:00 2:3
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 30.11.2016 19:00 3:5
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.01.2017 12:30 2:3
Mazowsze Grójec - Bóbr Tłuszcz Towarzysko 04.02.2017 12:30 3:7
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 15.02.2017 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 18.02.2017 12:30 1:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 25.02.2017 12:30 1:5
Mazowsze Grójec - Rozwój Warszawa Towarzysko 04.03.2017 12:30 7:0
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 11.03.2017 12:30 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 18.03.2017 15:00 2:0
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2017 15:00 0:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2017 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 15.04.2017 12:00 3:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 23.04.2017 15:00 0:1
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.04.2017 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 06.05.2017 16:00 3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.05.2017 15:00 1:3
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 20.05.2017 16:00 2:1
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.05.2017 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 03.06.2017 17:00 8:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2017 13:00
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 14.06.2017 18:00 5:2

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00