Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 15.07.2017 16:00 6:0
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.07.2017 11:30 4:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 29.07.2017 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 01.08.2017 18:30 0:2
Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze Grójec Puchar Polski 06.08.2017 17:00 0:6
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.08.2017 17:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 15.08.2017 16:00 2:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 19.08.2017 17:00 3:0
Młodzik Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.08.2017 17:30 3:1
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.08.2017 17:00 0:7
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica Liga okręgowa 30.08.2017 17:00 6:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2017 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 10.09.2017 11:00 6:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.09.2017 17:00 2:5
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 16.09.2017 16:00 1:2
Zawisza - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.09.2017 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 30.09.2017 16:00 0:0
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.10.2017 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 14.10.2017 15:00 0:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.10.2017 11:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.10.2017 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 04.11.2017 13:00 4:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.11.2017 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom Liga okręgowa 18.11.2017 13:00 4:0
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.11.2017 18:00 1:2
Mazowsze Grójec - Burza Pilawa Towarzysko 20.01.2018 12:30
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha Towarzysko 27.01.2018 12:30 2:1
Legia Warszawa (CLJ) - Mazowsze Grójec Towarzysko 31.01.2018 18:00
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 03.02.2018 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 10.02.2018 12:30 3:8
Mazowsze Grójec - Znicz Pruszków (CLJ) Towarzysko 17.02.2018 12:30 3:5
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 24.02.2018 12:30 1:7
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 03.03.2018 12:30 5:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.03.2018 15:00 1:5
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.03.2018 18:15 0:2
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów Liga okręgowa 31.03.2018 11:00 5:1
Mogielanka Mogielnica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 14.04.2018 16:00 6:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 18.04.2018 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 21.04.2018 17:00 1:0
Jodła-Jedlnia Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 02.05.2018 17:00 4:1
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 05.05.2018 16:00 2:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.05.2018 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 12.05.2018 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.05.2018 17:30 5:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 26.05.2018 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 30.05.2018 18:00 4:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.06.2018 11:00
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 09.06.2018 18:00 1:2
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.06.2018 17:00 2:3

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00