Dzisiaj jest czwartek, 22 sierpnia 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 15.07.2017 16:00 6:0
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.07.2017 11:30 4:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 29.07.2017 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 01.08.2017 18:30 0:2
Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze Grójec Puchar Polski 06.08.2017 17:00 0:6
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.08.2017 17:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 15.08.2017 16:00 2:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 19.08.2017 17:00 3:0
Młodzik Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.08.2017 17:30 3:1
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.08.2017 17:00 0:7
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica Liga okręgowa 30.08.2017 17:00 6:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2017 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 10.09.2017 11:00 6:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.09.2017 17:00 2:5
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 16.09.2017 16:00 1:2
Zawisza - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.09.2017 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 30.09.2017 16:00 0:0
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.10.2017 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 14.10.2017 15:00 0:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.10.2017 11:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.10.2017 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 04.11.2017 13:00 4:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.11.2017 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom Liga okręgowa 18.11.2017 13:00 4:0
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 22.11.2017 18:00 1:2
Mazowsze Grójec - Burza Pilawa Towarzysko 20.01.2018 12:30
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha Towarzysko 27.01.2018 12:30 2:1
Legia Warszawa (CLJ) - Mazowsze Grójec Towarzysko 31.01.2018 18:00
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 03.02.2018 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 10.02.2018 12:30 3:8
Mazowsze Grójec - Znicz Pruszków (CLJ) Towarzysko 17.02.2018 12:30 3:5
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 24.02.2018 12:30 1:7
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin Towarzysko 03.03.2018 12:30 5:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.03.2018 15:00 1:5
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.03.2018 18:15 0:2
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów Liga okręgowa 31.03.2018 11:00 5:1
Mogielanka Mogielnica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 14.04.2018 16:00 6:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 18.04.2018 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 21.04.2018 17:00 1:0
Jodła-Jedlnia Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 02.05.2018 17:00 4:1
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 05.05.2018 16:00 2:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.05.2018 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 12.05.2018 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.05.2018 17:30 5:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 26.05.2018 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 30.05.2018 18:00 4:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.06.2018 11:00
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 09.06.2018 18:00 1:2
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.06.2018 17:00 2:3

Sezony:


Wspierają nas


Tabela

1. Jodła Jedlnia 2 8:2 6
2. LKS Jedlińsk 2 5:1 6
3. Zamłynie Radom 2 6:3 6
4. Energia Kozienice 2 11:2 4
5. Powiślanka Lipsko 2 13:2 4
6. Orzeł Wierzbica 2 2:0 4
7. Mazowsze Grójec 2 4:3 4
8. Centrum Radom 2 4:2 3
9. LKS Promna 2 3:5 3
10. Gryf Policzna 2 2:3 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
1:0

2.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
17.08.2019 11:00

Następny mecz


Powiślanka - Mazowsze
25 sierpnia 2019 r.
godzina 17:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Daniel Złoch
2. Nikodem Jemioł
3. Rafał Sobczak

Wkrótce

Sobota, 24 sierpnia

Młodzicy: Młodzik Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Młodzik Radom - Mazowsze 2004 Grójec 12.00

Liga okręgowa: Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 17.00

Niedziela, 25 sierpnia

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Energia Kozienice 11.00


Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]