Dzisiaj jest poniedziałek, 18 października 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno Towarzysko 18.07.2018 18:30 0:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 21.07.2018 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 25.07.2018 18:30
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.07.2018 16:00 5:2
KS Błotnica - Mazowsze Grójec Puchar Polski 04.08.2018 17:00 4:4 (k. 4:5)
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.08.2018 18:00
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.08.2018 11:00 2:2
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.08.2018 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 26.08.2018 11:00 2:1
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2018 13:00 2:0
GKS Belsk Duży - Mazowsze Grójec Puchar Polski 05.09.2018 17:00 6:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 08.09.2018 16:00 2:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.09.2018 16:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Promna Puchar Polski 19.09.2018 16:30 3:2
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 22.09.2018 16:00 3:2
Gryf Policzna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 30.09.2018 15:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 03.10.2018 16:00 1:1 (k. 1:4)
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 06.10.2018 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Puchar Polski 10.10.2018 15:30 2:2 (k. 6:7)
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2018 14:00 0:3
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 20.10.2018 15:00
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.10.2018 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 03.11.2018 13:00 0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2018 13:00 3:1
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.01.2019 18:30 3:2
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 26.01.2019 12:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.02.2019 12:30 0:8
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 16.02.2019 12:30 2:4
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 02.03.2019 12:30 12:2
Mazowsze Grójec - LKS Osuchów Towarzysko 09.03.2019 12:30 2:1
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 15.03.2019 15:00 5:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 23.03.2019 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 30.03.2019 16:00 4:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.04.2019 14:00 1:4
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 13.04.2019 17:00 3:2
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 20.04.2019 13:00 3:3
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 27.04.2019 17:00 2:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.05.2019 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna Liga okręgowa 04.05.2019 16:00 3:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.05.2019 11:00 2:3
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 18.05.2019 11:00 3:1
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.05.2019 14:00 5:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 01.06.2019 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.06.2019 17:00 1:4
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 15.06.2019 17:00 5:0

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00