Dzisiaj jest poniedziałek, 16 maja 2022 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno Towarzysko 18.07.2018 18:30 0:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 21.07.2018 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 25.07.2018 18:30
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.07.2018 16:00 5:2
KS Błotnica - Mazowsze Grójec Puchar Polski 04.08.2018 17:00 4:4 (k. 4:5)
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.08.2018 18:00
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.08.2018 11:00 2:2
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.08.2018 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 26.08.2018 11:00 2:1
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2018 13:00 2:0
GKS Belsk Duży - Mazowsze Grójec Puchar Polski 05.09.2018 17:00 6:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 08.09.2018 16:00 2:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.09.2018 16:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Promna Puchar Polski 19.09.2018 16:30 3:2
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 22.09.2018 16:00 3:2
Gryf Policzna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 30.09.2018 15:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 03.10.2018 16:00 1:1 (k. 1:4)
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 06.10.2018 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Puchar Polski 10.10.2018 15:30 2:2 (k. 6:7)
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2018 14:00 0:3
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 20.10.2018 15:00
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.10.2018 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 03.11.2018 13:00 0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2018 13:00 3:1
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.01.2019 18:30 3:2
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 26.01.2019 12:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.02.2019 12:30 0:8
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 16.02.2019 12:30 2:4
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 02.03.2019 12:30 12:2
Mazowsze Grójec - LKS Osuchów Towarzysko 09.03.2019 12:30 2:1
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 15.03.2019 15:00 5:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 23.03.2019 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 30.03.2019 16:00 4:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.04.2019 14:00 1:4
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 13.04.2019 17:00 3:2
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 20.04.2019 13:00 3:3
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 27.04.2019 17:00 2:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.05.2019 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna Liga okręgowa 04.05.2019 16:00 3:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.05.2019 11:00 2:3
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 18.05.2019 11:00 3:1
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.05.2019 14:00 5:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 01.06.2019 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.06.2019 17:00 1:4
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 15.06.2019 17:00 5:0

Sezony:

Wspierają nas







Ważna informacja

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy, które znalazły schronienie w Grójcu i okolicach, na bezpłatne treningi piłki nożnej!

Bezpośredni kontakt do trenerów:
Rocznik 2013-2014 oraz 2015-2016: nr tel. 505 816 431
Rocznik 2012 oraz 2010: nr tel. 880 777 977
Rocznik 2011 oraz 2009: nr tel. 601 675 643
Rocznik 2007-2008 oraz 2005-2006: nr tel. 667 478 542

Wkrótce

PIĄTEK, 13 MAJA

Trampkarze: Przytyk - Mazowsze 2007 Grójec 18.00

SOBOTA, 14 MAJA

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Radzanów 9.30

Młodziki: Błotnica - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Seniorzy: LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec 16.00

NIEDZIELA, 15 MAJA

Orliki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik 10.00

Trampkarze: Centrum - Mazowsze 2008 Grójec 11.00

Juniorzy młodsi: Radomiak - Mazowsze 2005 Grójec 17.00

Orliki: Mazowsze 2011 Grójec - Mundialito 17.00