Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - MKS Piaseczno Towarzysko 18.07.2018 18:30 0:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 21.07.2018 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Chlebnia Towarzysko 25.07.2018 18:30
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 28.07.2018 16:00 5:2
KS Błotnica - Mazowsze Grójec Puchar Polski 04.08.2018 17:00 4:4 (k. 4:5)
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.08.2018 18:00
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.08.2018 11:00 2:2
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.08.2018 17:00 1:0
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 26.08.2018 11:00 2:1
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2018 13:00 2:0
GKS Belsk Duży - Mazowsze Grójec Puchar Polski 05.09.2018 17:00 6:1
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 08.09.2018 16:00 2:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.09.2018 16:00 0:2
Mazowsze Grójec - LKS Promna Puchar Polski 19.09.2018 16:30 3:2
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 22.09.2018 16:00 3:2
Gryf Policzna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 30.09.2018 15:00 1:3
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 03.10.2018 16:00 1:1 (k. 1:4)
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 06.10.2018 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Puchar Polski 10.10.2018 15:30 2:2 (k. 6:7)
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2018 14:00 0:3
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 20.10.2018 15:00
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.10.2018 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 03.11.2018 13:00 0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2018 13:00 3:1
MKS Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.01.2019 18:30 3:2
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów Towarzysko 26.01.2019 12:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.02.2019 12:30 0:8
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 16.02.2019 12:30 2:4
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 02.03.2019 12:30 12:2
Mazowsze Grójec - LKS Osuchów Towarzysko 09.03.2019 12:30 2:1
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 15.03.2019 15:00 5:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 23.03.2019 16:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 30.03.2019 16:00 4:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.04.2019 14:00 1:4
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 13.04.2019 17:00 3:2
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 20.04.2019 13:00 3:3
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 27.04.2019 17:00 2:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 01.05.2019 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna Liga okręgowa 04.05.2019 16:00 3:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.05.2019 11:00 2:3
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 18.05.2019 11:00 3:1
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.05.2019 14:00 5:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 01.06.2019 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.06.2019 17:00 1:4
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 15.06.2019 17:00 5:0

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]