Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

KS Łomianki - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.07.2011 11:00 1:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 20.07.2011 16:30 5:1
Mazowsze Grójec - Jandar Bodzechów Towarzysko 20.07.2011 18:30 5:2
Mazowsze Grójec - KP Piaseczno Towarzysko 23.07.2011 11:00 0:4
Broń Radom - Mazowsze Grójec IV liga 27.07.2011 17:30 4:2
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.07.2011 11:00 7:4
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 30.07.2011 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Towarzysko 06.08.2011 18:00 5:1
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 13.08.2011 17:00 1:1
LKS Promna - Mazowsze Grójec Puchar Polski 17.08.2011 17:30 1:4
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec IV liga 20.08.2011 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.08.2011 17:00 2:1
Energia Kozienice Janików - Mazowsze Grójec IV liga 31.08.2011 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wulkan Windoor Zakrzew IV liga 03.09.2011 16:00 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2011 16:30 6:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 17.09.2011 16:00 2:2
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 21.09.2011 16:30 2:3
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 24.09.2011 16:00 1:3
Legia Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.09.2011 16:00 0:6
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 29.09.2011 16:00 2:1
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.10.2011 18:00 2:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 08.10.2011 15:00 1:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2011 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 22.10.2011 15:00 2:1
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 29.10.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 11.11.2011 13:00 2:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 19.11.2011 13:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 18.01.2012 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Piotrków Trybunalski Towarzysko 21.01.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Kosa Konstancin Towarzysko 25.01.2012 18:00 2:3
Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński IV liga 28.01.2012 13:00 1:4
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk IV liga 08.02.2012 18:00 2:4
PKS Radość - Mazowsze Grójec Towarzysko 11.02.2012 14:45 2:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 18.03.2012 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn IV liga 24.03.2012 15:00 4:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 01.04.2012 15:30 4:4
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice-Janików IV liga 06.04.2012 16:00 0:0
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2012 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.04.2012 16:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 21.04.2012 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 28.04.2012 16:00 1:3
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 02.05.2012 16:30 1:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 05.05.2012 16:00 4:1
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 12.05.2012 16:00 4:1
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 16.05.2012 17:00 8:0
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 19.05.2012 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 26.05.2012 16:00 3:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 02.06.2012 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 06.06.2012 18:00 2:0

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]