Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

KS Łomianki - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.07.2011 11:00 1:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 20.07.2011 16:30 5:1
Mazowsze Grójec - Jandar Bodzechów Towarzysko 20.07.2011 18:30 5:2
Mazowsze Grójec - KP Piaseczno Towarzysko 23.07.2011 11:00 0:4
Broń Radom - Mazowsze Grójec IV liga 27.07.2011 17:30 4:2
Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.07.2011 11:00 7:4
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 30.07.2011 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Towarzysko 06.08.2011 18:00 5:1
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 13.08.2011 17:00 1:1
LKS Promna - Mazowsze Grójec Puchar Polski 17.08.2011 17:30 1:4
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec IV liga 20.08.2011 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.08.2011 17:00 2:1
Energia Kozienice Janików - Mazowsze Grójec IV liga 31.08.2011 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wulkan Windoor Zakrzew IV liga 03.09.2011 16:00 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2011 16:30 6:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 17.09.2011 16:00 2:2
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 21.09.2011 16:30 2:3
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 24.09.2011 16:00 1:3
Legia Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.09.2011 16:00 0:6
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 29.09.2011 16:00 2:1
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.10.2011 18:00 2:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 08.10.2011 15:00 1:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2011 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 22.10.2011 15:00 2:1
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 29.10.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 11.11.2011 13:00 2:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 19.11.2011 13:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 18.01.2012 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Piotrków Trybunalski Towarzysko 21.01.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Kosa Konstancin Towarzysko 25.01.2012 18:00 2:3
Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński IV liga 28.01.2012 13:00 1:4
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk IV liga 08.02.2012 18:00 2:4
PKS Radość - Mazowsze Grójec Towarzysko 11.02.2012 14:45 2:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 18.03.2012 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn IV liga 24.03.2012 15:00 4:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 01.04.2012 15:30 4:4
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice-Janików IV liga 06.04.2012 16:00 0:0
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2012 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.04.2012 16:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 21.04.2012 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 28.04.2012 16:00 1:3
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 02.05.2012 16:30 1:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 05.05.2012 16:00 4:1
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 12.05.2012 16:00 4:1
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 16.05.2012 17:00 8:0
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 19.05.2012 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 26.05.2012 16:00 3:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 02.06.2012 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 06.06.2012 18:00 2:0

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00