Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 14.07.2012 13:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.07.2012 19:00 2:2
Laura Chylice - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2012 12:00 1:3
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Towarzysko 25.07.2012 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Lechia Tomaszów Mazowiecki Towarzysko 01.08.2012 18:00 1:6
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 04.08.2012 12:00 1:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2012 17:30 1:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 19.08.2012 13:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 25.08.2012 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 01.09.2012 13:00 1:2
Józefovia Józefow - Mazowsze Grójec IV liga 05.09.2012 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 08.09.2012 16:00 0:0
Orzeł Gielniów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 12.09.2012 17:00 1:10
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 16.09.2012 11:00 4:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Puchar Polski 19.09.2012 16:15 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 22.09.2012 16:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 29.09.2012 15:30 1:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 03.10.2012 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 07.10.2012 16:00 2:5
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 13.10.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew Puchar Polski 17.10.2012 15:30 2:2 (k. 3-4)
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew IV liga 20.10.2012 15:00 1:2
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 28.10.2012 11:00 1:4
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 03.11.2012 14:00 1:4
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 10.11.2012 13:00 4:1
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 11:00 2:1
Broń 94 Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 13:00 2:1
Barciczanka Barcice - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.01.2013 18:00 2:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 09.02.2013 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 13.02.2013 17:00 3:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 16.02.2013 10:00 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Towarzysko 20.02.2013 17:00 4:4
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 23.02.2013 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk Towarzysko 27.02.2013 17:00 4:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Towarzysko 02.03.2013 12:00 4:1
Mazowsze - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2013 20:15 2:5
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.03.2013 11:15 0:0
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.03.2013 13:00 2:0
OKS Otwock - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.03.2013 18:15 2:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 13.04.2013 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 17.04.2013 17:00 3:0
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 20.04.2013 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.04.2013 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2013 11:00 3:0
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 04.05.2013 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 11.05.2013 16:00 2:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 15.05.2013 16:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 18.05.2013 16:00 2:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 22.05.2013 17:30 0:2
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 25.05.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 02.06.2013 11:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 05.06.2013 18:00 0:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 08.06.2013 17:00 0:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 15.06.2013 17:00 2:2

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]