Dzisiaj jest poniedziałek, 18 października 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 14.07.2012 13:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.07.2012 19:00 2:2
Laura Chylice - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2012 12:00 1:3
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Towarzysko 25.07.2012 19:00 0:2
Mazowsze Grójec - Lechia Tomaszów Mazowiecki Towarzysko 01.08.2012 18:00 1:6
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 04.08.2012 12:00 1:0
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 15.08.2012 17:30 1:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 19.08.2012 13:00 0:1
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 25.08.2012 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 01.09.2012 13:00 1:2
Józefovia Józefow - Mazowsze Grójec IV liga 05.09.2012 17:00 1:2
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 08.09.2012 16:00 0:0
Orzeł Gielniów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 12.09.2012 17:00 1:10
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 16.09.2012 11:00 4:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Puchar Polski 19.09.2012 16:15 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 22.09.2012 16:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 29.09.2012 15:30 1:1
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec IV liga 03.10.2012 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 07.10.2012 16:00 2:5
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 13.10.2012 13:00 4:0
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew Puchar Polski 17.10.2012 15:30 2:2 (k. 3-4)
Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew IV liga 20.10.2012 15:00 1:2
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 28.10.2012 11:00 1:4
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 03.11.2012 14:00 1:4
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 10.11.2012 13:00 4:1
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 11:00 2:1
Broń 94 Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.01.2013 13:00 2:1
Barciczanka Barcice - Mazowsze Grójec Towarzysko 30.01.2013 18:00 2:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 09.02.2013 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 13.02.2013 17:00 3:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 16.02.2013 10:00 1:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Towarzysko 20.02.2013 17:00 4:4
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 23.02.2013 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk Towarzysko 27.02.2013 17:00 4:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Towarzysko 02.03.2013 12:00 4:1
Mazowsze - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2013 20:15 2:5
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec Towarzysko 16.03.2013 11:15 0:0
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.03.2013 13:00 2:0
OKS Otwock - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.03.2013 18:15 2:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 13.04.2013 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 17.04.2013 17:00 3:0
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 20.04.2013 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.04.2013 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 01.05.2013 11:00 3:0
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 04.05.2013 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 11.05.2013 16:00 2:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 15.05.2013 16:30 1:4
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 18.05.2013 16:00 2:2
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 22.05.2013 17:30 0:2
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 25.05.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 02.06.2013 11:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 05.06.2013 18:00 0:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 08.06.2013 17:00 0:2
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 15.06.2013 17:00 2:2

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00