Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 20.07.2013 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 24.07.2013 19:00 0:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 27.07.2013 11:30 1:2
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 31.07.2013 18:00 7:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.08.2013 18:30 2:4
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 10.08.2013 11:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 14.08.2013 17:30 2:1
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 17.08.2013 15:00 0:3
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 21.08.2013 17:30 0:10
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 24.08.2013 17:00 0:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 04.09.2013 17:00 2:1
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 07.09.2013 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 14.09.2013 16:00 2:1
PKS Radość Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2013 16:30 3:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 21.09.2013 16:00 1:1
Akcja I Jastrzębia - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.09.2013 16:15 0:8
Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec IV liga 28.09.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Puchar Polski 02.10.2013 16:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 05.10.2013 15:00 2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Puchar Polski 09.10.2013 15:30 1:3
Drukarz Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 12.10.2013 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 19.10.2013 15:00 1:0
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.10.2013 15:00 0:0 (4:3)
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 27.10.2013 13:00 2:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 03.11.2013 13:00 1:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 09.11.2013 13:00 4:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 16.11.2013 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 25.01.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 01.02.2014 10:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 05.02.2014 18:30 0:6
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 08.02.2014 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Powiślak Końskowola Towarzysko 15.02.2014 10:30 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 22.02.2014 10:00 0:2
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 01.03.2014 10:00 1:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 08.03.2014 12:00 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 15.03.2014 14:30 1:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 22.03.2014 15:00 2:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 30.03.2014 18:00 4:1
Mazowsze Grójec - Unia Warszawa (juniorzy) Towarzysko 05.04.2014 10:00 7:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 12.04.2014 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 18.04.2014 16:00 0:3
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 26.04.2014 15:00 3:2
Mazowsze Grójec - PKS Radość Warszawa IV liga 03.05.2014 16:00 6:1
Józefovia Józefów - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2014 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 17.05.2014 16:00 1:2
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 24.05.2014 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Drukarz Warszawa IV liga 28.05.2014 18:00
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.06.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 08.06.2014 17:00 3:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 14.06.2014 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 21.06.2014 17:00 1:2

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]