Dzisiaj jest poniedziałek, 16 maja 2022 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 20.07.2013 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 24.07.2013 19:00 0:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 27.07.2013 11:30 1:2
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 31.07.2013 18:00 7:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.08.2013 18:30 2:4
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 10.08.2013 11:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 14.08.2013 17:30 2:1
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 17.08.2013 15:00 0:3
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 21.08.2013 17:30 0:10
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 24.08.2013 17:00 0:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 04.09.2013 17:00 2:1
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 07.09.2013 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 14.09.2013 16:00 2:1
PKS Radość Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2013 16:30 3:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 21.09.2013 16:00 1:1
Akcja I Jastrzębia - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.09.2013 16:15 0:8
Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec IV liga 28.09.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Puchar Polski 02.10.2013 16:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 05.10.2013 15:00 2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Puchar Polski 09.10.2013 15:30 1:3
Drukarz Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 12.10.2013 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 19.10.2013 15:00 1:0
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.10.2013 15:00 0:0 (4:3)
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 27.10.2013 13:00 2:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 03.11.2013 13:00 1:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 09.11.2013 13:00 4:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 16.11.2013 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 25.01.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 01.02.2014 10:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 05.02.2014 18:30 0:6
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 08.02.2014 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Powiślak Końskowola Towarzysko 15.02.2014 10:30 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 22.02.2014 10:00 0:2
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 01.03.2014 10:00 1:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 08.03.2014 12:00 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 15.03.2014 14:30 1:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 22.03.2014 15:00 2:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 30.03.2014 18:00 4:1
Mazowsze Grójec - Unia Warszawa (juniorzy) Towarzysko 05.04.2014 10:00 7:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 12.04.2014 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 18.04.2014 16:00 0:3
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 26.04.2014 15:00 3:2
Mazowsze Grójec - PKS Radość Warszawa IV liga 03.05.2014 16:00 6:1
Józefovia Józefów - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2014 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 17.05.2014 16:00 1:2
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 24.05.2014 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Drukarz Warszawa IV liga 28.05.2014 18:00
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.06.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 08.06.2014 17:00 3:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 14.06.2014 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 21.06.2014 17:00 1:2

Sezony:

Wspierają nas







Ważna informacja

Zapraszamy dzieci i młodzież z Ukrainy, które znalazły schronienie w Grójcu i okolicach, na bezpłatne treningi piłki nożnej!

Bezpośredni kontakt do trenerów:
Rocznik 2013-2014 oraz 2015-2016: nr tel. 505 816 431
Rocznik 2012 oraz 2010: nr tel. 880 777 977
Rocznik 2011 oraz 2009: nr tel. 601 675 643
Rocznik 2007-2008 oraz 2005-2006: nr tel. 667 478 542

Wkrótce

PIĄTEK, 13 MAJA

Trampkarze: Przytyk - Mazowsze 2007 Grójec 18.00

SOBOTA, 14 MAJA

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Radzanów 9.30

Młodziki: Błotnica - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Seniorzy: LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec 16.00

NIEDZIELA, 15 MAJA

Orliki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik 10.00

Trampkarze: Centrum - Mazowsze 2008 Grójec 11.00

Juniorzy młodsi: Radomiak - Mazowsze 2005 Grójec 17.00

Orliki: Mazowsze 2011 Grójec - Mundialito 17.00