Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 20.07.2013 11:00 5:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 24.07.2013 19:00 0:1
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec Towarzysko 27.07.2013 11:30 1:2
Mazowsze Grójec - Mazovia Rawa Mazowiecka Towarzysko 31.07.2013 18:00 7:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 02.08.2013 18:30 2:4
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 10.08.2013 11:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 14.08.2013 17:30 2:1
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 17.08.2013 15:00 0:3
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec Puchar Polski 21.08.2013 17:30 0:10
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 24.08.2013 17:00 0:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec IV liga 04.09.2013 17:00 2:1
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec IV liga 07.09.2013 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 14.09.2013 16:00 2:1
PKS Radość Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2013 16:30 3:3
Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów IV liga 21.09.2013 16:00 1:1
Akcja I Jastrzębia - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.09.2013 16:15 0:8
Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec IV liga 28.09.2013 16:00 1:1
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Puchar Polski 02.10.2013 16:00 3:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice IV liga 05.10.2013 15:00 2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Puchar Polski 09.10.2013 15:30 1:3
Drukarz Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 12.10.2013 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 19.10.2013 15:00 1:0
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Puchar Polski 23.10.2013 15:00 0:0 (4:3)
Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec IV liga 27.10.2013 13:00 2:1
Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin IV liga 03.11.2013 13:00 1:1
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 09.11.2013 13:00 4:1
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 16.11.2013 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 25.01.2014 13:00 1:2
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew Towarzysko 01.02.2014 10:00 4:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 05.02.2014 18:30 0:6
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew Towarzysko 08.02.2014 10:00 2:0
Mazowsze Grójec - Powiślak Końskowola Towarzysko 15.02.2014 10:30 1:2
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Towarzysko 22.02.2014 10:00 0:2
Mazowsze Grójec - KS Paradyż Towarzysko 01.03.2014 10:00 1:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 08.03.2014 12:00 2:2
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 15.03.2014 14:30 1:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 22.03.2014 15:00 2:0
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 30.03.2014 18:00 4:1
Mazowsze Grójec - Unia Warszawa (juniorzy) Towarzysko 05.04.2014 10:00 7:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec IV liga 12.04.2014 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Oskar Przysucha IV liga 18.04.2014 16:00 0:3
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 26.04.2014 15:00 3:2
Mazowsze Grójec - PKS Radość Warszawa IV liga 03.05.2014 16:00 6:1
Józefovia Józefów - Mazowsze Grójec IV liga 10.05.2014 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki IV liga 17.05.2014 16:00 1:2
Energia Kozienice - Mazowsze Grójec IV liga 24.05.2014 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Drukarz Warszawa IV liga 28.05.2014 18:00
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.06.2014 11:00 3:1
Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce IV liga 08.06.2014 17:00 3:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec IV liga 14.06.2014 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 21.06.2014 17:00 1:2

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00