Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 roku

I drużyna


Sezon 2016/2017 - Radomska liga okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek

Obrońcy
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Łukasz Kowalczyk 12-02-1981 Sadownik Błędów
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa

Pomocnicy
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Krystian Buszta 03-02-1995 Mszczonowianka Mszczonów
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Damian Sioćko 27-10-1992 Perła Złotokłos
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria

Napastnicy
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Andrzej Rogoziński 29-11-1990 Kraska Jasieniec

Trener: Konrad Główka | Tomasz Sokołowski (od września 2016)

Asystent: Daniel Złoch

Kierownik drużyny: Marian Iwański


Wspierają nas



Tabela

1. Mazowsze Grójec 21 64:18 47
2. Radomiak II Radom 20 60:25 44
3. Proch Pionki 20 34:9 43
4. KS Warka 20 45:21 42
5. Orzeł Wierzbica 20 46:31 42
7. Zamłynie Radom 20 40:33 35
7. Jodła Jedlnia 20 34:23 36
8. Powiślanka Lipsko 20 36:31 34
9. Centrum Radom 20 37:25 31
10. Pilica NMN 21 33:44 25

Transfery

Przyszli:

Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli:

Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica)

Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Daniel Wierzbicki (nie wznowił treningów)

Alan Sygnarek (KS Lesznowola)

Oskar Sygnarek (KS Lesznowola)

Kacper Siwiec (KS Lesznowola)

Ostatni mecz


Mazowsze - Zwolenianka

23.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
21.04.2018 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Michał Orłowski
5. Mikołaj Nojek

Wkrótce

Sobota, 21 kwietnia

Orliki: Mazowsze 2007 Grójec - GKS Chynów 10.00 (boisko Orlik)

Młodziki: Mazowsze 2005 Grójec - Radomiak Radom 11.30

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - GKS Belsk Duży 12.00 (boisko Orlik)

Juniorzy starsi: Znicz Pruszków - Mazowsze 1999 Grójec 14.30

Żaki: Mazowsze 2009 Grójec - Drogowiec Jedlińsk 15.30

Trampkarze: Proch Pionki - Mazowsze 2004 Grójec 16.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 17.00

Niedziela, 22 kwietnia

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Broń Radom 9.30

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - KS Warka 15.45

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]