Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2017 roku

I drużyna


Sezon 2016/2017 - Radomska liga okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Bartosz Solecki 06-09-1999 wychowanek

Obrońcy
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Łukasz Kowalczyk 12-02-1981 Sadownik Błędów
Seweryn Kalinowski 08-01-1993 wychowanek / Kraska Jasieniec
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Michał Dusiński 09-09-1992 wychowanek
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek

Pomocnicy
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Damian Karls 13-11-1990 wychowanek / TKKF Grójec
Krystian Buszta 03-02-1995 Mszczonowianka Mszczonów
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Damian Sioćko 27-10-1992 Perła Złotokłos
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria

Napastnicy
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Andrzej Rogoziński 29-11-1990 Kraska Jasieniec

Trener: Konrad Główka | Tomasz Sokołowski (od września 2016)

Asystent: Daniel Złoch

Kierownik drużyny: Marian Iwański


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Jakub Adamczyk
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Radomiak II Radom 11 35:10 28
2. Mazowsze Grójec 11 37:10 26
3. Orzeł Wierzbica 11 28:18 25
4. KS Warka 11 23:8 24
5. Jodła Jedlnia 11 16:10 23
6. Proch Pionki 11 15:6 20
7. Iłżanka Kazanów 10 25:19 18
8. Zamłynie Radom 11 19:13 18
9. Centrum Radom 11 23:17 16
10. Pilica NMN 11 17:15 16

Ostatni mecz


Mazowsze - Proch
0:0

12.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
14.10.2017 15:00

Najlepsi strzelcy

1. Paweł Grodzki
2. Rafał Sobczak
3. Michał Czerepok
4. Kamil Zieliński
5. Daniel Złoch

Wkrótce

sobota, 14 października

Juniorzy starsi: Mazowsze 1999 Grójec - Młodzik Radom 10.00

Młodzicy: Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2000 Grójec - Iskra Gózd 12.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Proch Pionki 15.00

niedziela, 15 października

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - SEMP Ursynów 11.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]