Dzisiaj jest środa, 26 września 2018 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.08.2017 17:00 1:3
Mazowsze Grójec - Centrum Radom Liga okręgowa 19.08.2017 17:00 3:0
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.08.2017 17:00 0:7
Mazowsze Grójec - Mogielanka Mogielnica Liga okręgowa 30.08.2017 17:00 6:1
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2017 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 10.09.2017 11:00 6:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.09.2017 17:00 2:5
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 16.09.2017 16:00 1:2
Zawisza - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.09.2017 16:00 1:2
Mazowsze Grójec - KS Warka Liga okręgowa 30.09.2017 16:00 0:0
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.10.2017 15:00 1:1
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 14.10.2017 15:00 0:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.10.2017 11:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 29.10.2017 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 04.11.2017 13:00 4:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.11.2017 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom Liga okręgowa 18.11.2017 13:00 4:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.03.2018 18:15 0:2
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów Liga okręgowa 31.03.2018 11:00 5:1
Mogielanka Mogielnica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 08.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 14.04.2018 16:00 6:1
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 18.04.2018 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 21.04.2018 17:00 1:0
Jodła-Jedlnia Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.04.2018 14:00 1:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 02.05.2018 17:00 4:1
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 05.05.2018 16:00 2:1
KS Warka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.05.2018 18:00 2:2
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 12.05.2018 16:00 2:2
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 19.05.2018 17:30 5:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 26.05.2018 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 30.05.2018 18:00 4:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.06.2018 11:00
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 09.06.2018 18:00 1:2
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 16.06.2018 17:00 2:3

Sezony:


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Sobota, 29 września

Juniorzy: Mazowsze 2000 Grójec - Warka 10.00

Trampkarze: Champion - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Żaki: AS Radomiak - Mazowsze 2011 Grójec 12.00

Orliki: Centrum Radom - Mazowsze 2008 Grójec 17.00

Niedziela, 30 września

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - UKS Dobre 12.00

Seniorzy: Gryf Policzna - Mazowsze Grójec 15.00

Środa, 3 października

Orliki: UKS Lipie - Mazowsze 2009 Grójec 17.30

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]