Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 roku

I drużyna


Sezon 2017/2018 - Radomska liga okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Almir Erden 21-09-1997 TKKF Grójec

Obrońcy
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Jarosław Wysocki 16-08-1997 FC Lesznowola

Pomocnicy
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Dominik Dąbrowski 26-01-1996 wychowanek
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Dariusz Cackowski 14-10-1978 Mszczonowianka Mszczonów
Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
Maciej Małecki 21-09-1998 wychowanek

Napastnicy
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Paweł Grodzki 24-07-1984 Skra Konstancin
Andrzej Rogoziński 29-11-1990 Kraska Jasieniec
Michał Orłowski 21-02-1990 LKS Promna
Alan Sygnarek 21-03-1998 wychowanek

Trener: Tomasz Sokołowski


Wspierają nas



Tabela

1. Centrum Radom 7 18:3 19
2. Orzeł Wierzbica 7 21:9 15
3. KS Warka 7 22:10 15
4. Zamłynie Radom 7 21:11 14
5. Proch Pionki 7 16:11 12
6. Mazowsze Grójec 7 12:10 11
7. Gryf Policzna 7 14:14 11
8. Jodła Jedlnia-Letnisko 7 17:13 10
9. KS Potworów 7 14:16 10
10. Powiślanka Lipsko 7 13:12 10

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Mazowsze - Szydłowianka
3:2

8.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
22.09.2018 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Paweł Wysocki
3. Mikołaj Nojek
4. Paweł Grodzki
5. Jakub Derewicz

Wkrótce

Piątek, 21 września

Żaki: Mazowsze 2011 Grójec - Beniaminek 17.30

Sobota, 22 września

Trampkarze: Mazowsze 2005 Grójec - Orlik 11.00

Orliki: Kozienice - Mazowsze 2008 Grójec 11.00

Żaki: Mazowsze 2010 Grójec - Jastrząb 13.00

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec 16.00

Niedziela, 23 września

Młodziki: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Warka 14.30

Poniedziałek, 24 września

Trampkarze: Radomiak - Mazowsze 2004 Grójec 18.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]