Dzisiaj jest środa, 21 listopada 2018 roku

I drużyna


Sezon 2017/2018 - Radomska liga okręgowa (runda jesienna)

Bramkarze
Cezary Przybylski 21-05-1985 wychowanek / Pilica Nowe Miasto
Almir Erden 21-09-1997 TKKF Grójec

Obrońcy
Mariusz Lisiecki 14-09-1981 wychowanek / Perła Złotokłos
Adrian Gotlib 04-08-1998 wychowanek
Jakub Derewicz 25-08-1996 wychowanek / Varsovia Warszawa
Arkadiusz Gałka 02-10-1992 wychowanek
Daniel Nojek 29-12-1992 wychowanek / Kraska Jasieniec
Jarosław Wysocki 16-08-1997 FC Lesznowola

Pomocnicy
Oskar Sygnarek 21-03-1998 wychowanek
Kamil Zieliński 21-03-1997 GPSZ Głuchów
Daniel Złoch 20-06-1989 Broń Radom
Dominik Dąbrowski 26-01-1996 wychowanek
Mikołaj Nojek 29-12-1992 wychowanek / Korona Góra Kalwaria
Michał Czerepok 17-09-1996 Hetman Białystok
Dariusz Cackowski 14-10-1978 Mszczonowianka Mszczonów
Bartosz Pawlak 08-07-1998 wychowanek
Maciej Małecki 21-09-1998 wychowanek

Napastnicy
Daniel Wierzbicki 11-11-1989 wychowanek
Rafał Sobczak 23-07-1993 wychowanek / Pilica Białobrzegi
Paweł Grodzki 24-07-1984 Skra Konstancin
Andrzej Rogoziński 29-11-1990 Kraska Jasieniec
Michał Orłowski 21-02-1990 LKS Promna
Alan Sygnarek 21-03-1998 wychowanek

Trener: Tomasz Sokołowski


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Cezary Wińsko
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. KS Warka 10 33:12 24
2. Centrum Radom 10 22:7 23
3. Proch Pionki 10 24:13 21
4. Mazowsze Grójec 10 21:14 20
5. Orzeł Wierzbica 10 25:12 19
6. Zamłynie Radom 10 22:15 15
7. Powiślanka Lipsko 10 18:17 14
8. Iłżanka Kazanów 10 19:28 14
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 10 19:19 13
10. Pilica Nowe Miasto 10 15:18 12

Transfery

Przyszli:

Paweł Lepa (Mszczonowianka Mszczonów)

Bartosz Wysocki (MKS Piaseczno)

Odeszli:

Michał Orłowski (KS Promna)

Ostatni mecz


Jodła - Mazowsze
3:1

15.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
10.11.2018 13:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Mikołaj Nojek
3. Paweł Wysocki
4. Daniel Złoch
5. Michał Czerepok

Wkrótce

Środa, 7 listopada

Trampkarze: Mazowsze 2004 Grójec - Radomiak 16.00

Sobota, 10 listopada

Seniorzy: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00

Niedziela, 11 listopada

Orliki: Mazowsze 2008 Grójec - Kozienice 11.00

Trampkarze: Orlik Radom - Mazowsze 2005 Grójec 15.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]