Dzisiaj jest niedziela, 10 grudnia 2023 roku

Relacje

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Pilica Nowe Miasto 0:0

Na zakończenie rundy jesiennej, w istnie zimowej aurze, Mazowsze bezbramkowo zremisowało w derbach Powiatu Grójeckiego z Pilicą Nowe Miasto.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Jodła Jedlnia-Letnisko – Mazowsze Grójec 1:1

Podopieczni Jerzego Engela jr w niedzielnym meczu podzielili się punktami z Jodłą. Grójecka drużyna bez kilku podstawowych zawodników pokazała się z dobrej strony i niewiele zabrakło jej do pełni szczęścia. Gola dla Mazowsza zdobył Timofii Snopov.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Akcja Jastrzębia 3:1

Podopieczni Jerzego Engela jr. odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu i zostali samodzielnym liderem tabeli Tymex Ligi Okręgowej. W sobotę żółto-niebiescy pokonali przed własną publicznością Akcję Jastrzębia 3:1 (1:1). Na listę strzelców wpisali się wychowankowie grójeckiego klubu: Wiktor Dusza, Aleksander Dulemba oraz Kacper Sosnowski.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Polonia Iłża – Mazowsze Grójec 2:4

Podopieczni Jerzego Engela jr obronili pozycję wicelidera tabeli Tymex Ligi Okręgowej. Pokonali na wyjeździe 4:2 (1:1) Polonię Iłża. Na listę strzelców wpisali się: Kacper Ostrowski, Wiktor Dusza, Piotr Grygiel oraz Aleksander Dulemba.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Zodiak Sucha 2:0

Podopieczni Jerzego Engela jr zasłużenie pokonali przed własną publicznością beniaminka z Suchej. Na listę strzelców wpisali się dwaj napastnicy: Mikołaj Nojek oraz Kacper Sosnowski.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Wulkan Zakrzew – Mazowsze Grójec 1:4

Podopieczni Jerzego Engela jr odnieśli przekonujące zwycięstwo nad beniaminkiem z Zakrzewa. Na listę strzelców wpisali się Kamil Wierzbicki, Mikołaj Nojek, Kacper Sosnowski oraz Daniel Złoch.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Proch Pionki 0:1

Żółto-niebiescy po raz drugi z rzędu zeszli z boiska pokonani. Mimo ambitnej postawy ulegli minimalnie Prochowi Pionki.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Szydłowianka Szydłowiec – Mazowsze Grójec 4:0

Podopieczni Jerzego Engela jr doznali pierwszej porażki w tym sezonie. W Szydłowcu musieli uznać wyższość świetnie dysponowanej tego dnia Szydłowianki.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Powiślanka Lipsko 1:0

Podopieczni Jerzego Engela jr odnieśli cenne zwycięstwo nad Powiślanką Lipsko. Gola na wagę kompletu punktów zdobył Arkadiusz Gałka. Było to piąte zwycięstwo żółto-niebieskich w siedmiu meczach i czwarte spotkanie z czystym kontem.

>> Czytaj więcej

Liga okręgowa: Centrum Radom – Mazowsze Grójec 0:0

Po sześciu kolejkach spotkań w Tymex Lidze Okręgowej już tylko trzy drużyny pozostają niepokonane. Wśród nich jest lider tabeli Centrum Radom oraz grójeckie Mazowsze. Obie drużyny w bezpośrednim pojedynku podzieliły się punktami.

>> Czytaj więcej


<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

SOBOTA, 11 LISTOPADA

Trampkarze: Broń Radom - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2009 Grójec - Video Ciepielów 12.00

NIEDZIELA, 12 LISTOPADA

Seniorzy - liga okręgowa: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00