Dzisiaj jest poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku

Nieudany wyjazd Mazowsza do Lipska

W rundzie wiosennej podopiecznym Mariusza Lisieckiego wyraźnie nie wiedzie się w meczach wyjazdowych. Nie inaczej było w sobotę w Lipsku, gdzie grójczanie ulegli Powiślance Lipsko.

Bardzo istotna dla przebiegu całego spotkania okazała się już 5.minuta, kiedy z boiska musiał zejść Rafał Sobczak, któremu odnowiła się kontuzja. Zamieszanie w szeregach żółto-niebieskich szybko wykorzystali rywale, którzy objęli prowadzenie, a w 30.minucie podwyższyli na 2:0. Przy obu tych golach lepiej mógł zachować się golkiper Mazowsza, Kacper Filewski.

Po przerwie Mazowsze odzyskało inicjatywę. Tworzyło groźne akcje, ale świetnie spisywał się bramkarz rywali.

W przyszłą sobotę derby. Na stadion przy ulicy Laskowej przyjedzie KS Warka prowadzona przez byłego trenera żółto-niebieskich, Jerzego Engela juniora. Początek spotkania o godz. 15.00.

Powiślanka Lipsko – Mazowsze Grójec 2:0 (2:0)
Gole: Bajor (9.), Gardynik (30.)
Skład Mazowsza: Filewski, Gałka, Wierzbicki, Złoch, Prasek, Ząbkowski, Sobczak (5. Konopka K.), Ostrowski (75. Dulemba), Derewicz (80. Funikowski), Tarwacki, Kozłowski (60. Konopka M.)

autor: MazowszeGrojec.pl
dodane: 29 maja 2022 r. (13:29)