Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2024 roku

Puchar Polski: rozstrzygnęły rzuty karne

Piłkarze grójeckiego Mazowsza na własne życzenie o awans do kolejnej rundy ForBET Pucharu Polski musieli walczyć z A-klasowym GKS Stromiec w konkursie jedenastek. Całe szczęście dwiema dobrymi interwencjami popisał się Kacper Filewski, i to żółto-niebiescy grają dalej.

Przez całe spotkanie piłkarze Mazowsza dominowali i przewyższali rywali kulturą gry. Zawodziła jednak skuteczność. Drogę do bramki rywali udało się znaleźć tylko raz. W 28.minucie gry Kamil Wierzbicki wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Piłkarze ze Stromca niespodziewanie wyrównali w 70.minucie. Rzut karny pewnie wykorzystał były zawodnik Mazowsza, Andrzej Rogoziński.

O losach meczu musiał rozstrzygnąć konkurs jedenastek. W nim dwiema dobrymi interwencjami popisał się Kacper Filewski, który zatrzymał strzały rywali. Ostatecznie Mazowsze wygrało 4:2.

Mazowsze Grójec – GKS Stromiec 1:1 (rzuty karne 4:2)
Gole: Wierzbicki (28.) – Rogoziński (70.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gałka, Wierzbicki, Prasek, Nojek (46. Ząbkowski), Konopka J. (46. Sobczak), Derewicz, Orłowski, Jemioł (60. Tarwacki), Rola (65. Złoch), Wolszczak (46. Ostrowski)


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 1 września 2022 r. (08:24)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

NIEDZIELA, 26 MAJA 2024

Tymex Liga Okręgowa: Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec 16.00