Dzisiaj jest niedziela, 19 maja 2024 roku

Gryf Policzna - Mazowsze: zwycięskie trafienie Adriana Gotliba

Dzięki trafieniu Adriana Gotliba grójeckie Mazowsze wywiozło komplet punktów z boiska Gryfa Policzna.

W sobotnim meczu trener Mariusz Lisieckie nie mógł skorzystać z aż czterech podstawowych piłkarzy: leczącego kontuzję Rafała Sobczaka, Arkadiusza Gałki, Sebastiana Ząbkowskiego i Michała Orłowskiego.

Zmiennicy stanęli jednak na wysokości zadania. Początek zawodów należał co prawda zdecydowanie do gospodarzy, ale Mazowsze szybko się pozbierało i stworzyło kilka groźnych akcji.

Decydująca do losów spotkania okazała się 44.minuta. Po rzucie rożnym na siódmym metrze boiska, zamykający akcję Adrian Gotlib oddał soczysty strzał i dał prowadzenie żółto-niebieskim.

Wynik już się nie zmienił do końca spotkania. Świetną sytuację do jego podwyższenia miał Mikołaj Nojek, ale trafił w słupek. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce.

Dzięki sobotniemu zwycięstwu podopieczni Mariusza Lisieckiego awansowali na ósme miejsce w tabeli Tymex Radomskiej Ligi Okręgowej. Za tydzień Mazowsze czeka wyjazd do Radomia na mecz z Młodzikiem.

Gryf Policzna – Mazowsze Grójec 0:1 (0:1)
Gol: Gotlib (44.)
Skład Mazowsza: Filewski - Gotlib, Złoch, Wierzbicki, Prasek, Nojek (80. Merski), Ostrowski (75. Konopka M.), Konopka J. (65. Dulemba), Derewicz, Tarwacki, Kozłowski


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 15 pazdziernika 2022 r. (13:58)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

NIEDZIELA, 26 MAJA 2024

Tymex Liga Okręgowa: Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec 16.00