Dzisiaj jest niedziela, 10 grudnia 2023 roku

Nadchodzi sezon 2023/24

Pierwsza drużyna Mazowsza Grójec poznała zespoły z jakimi będzie rywalizować w nadchodzącym sezonie radomskiej ligi okręgowej. Wylosowano też I rundę Pucharu Polski na szczeblu okręgu.

Liga będzie liczyła szesnaście zespołów. Nowymi zespołami z jakimi przyjdzie rywalizować podopiecznym Jerzego Engela jr będą beniaminkowie: Wulkan Zakrzew, Zodiak Sucha, Polonia Iłża oraz Akcja I Jastrzębia.

Pozostałe drużyny to "dobrzy znajomi" z poprzednich rozgrywek: Jodła Jedlnia-Letnisko, Pilica Nowe Miasto, Królewscy Jedlnia, Gryf Policzna, Gracja Tczów, KS Warka, Centrum Radom, Powiślanka Lipsko, Szydłowianka Szydłowiec, Proch Pionki oraz Orzeł Wierzbica.

Sezon Mazowsze zainauguruje w weekend 12-13 sierpnia wyjazdowym meczem z Królewskimi Jedlnia. Z kolei pierwszy domowy mecz rozegra tydzień później. Na Laskową przyjedzie Gryf Policzna.

W środę wylosowany pary I rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, która odbędzie się 6.08.2023 roku o godzinie 17.00.

Rywalem grójczan będzie MKS Wyśmierzyce. Mecz zostanie rozegrany na boisku A-klasowicza.


autor: MazowszeGrojec.pl
źródło: własne
dodane: 6 lipca 2023 r. (08:36)

MazowszeGrojec.pl na Facebooku

Wspierają nasGrojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Mamy zielony certyfikat PZPN


PZPN wyróżnił akademię GKS Mazowsze Grójec „zielonym certyfikatem”, który przyznawany jest klubom prowadzonym według wysokich standardów organizacyjnych i szkoleniowych.Wkrótce

SOBOTA, 11 LISTOPADA

Trampkarze: Broń Radom - Mazowsze 2010 Grójec 10.00

Trampkarze: Mazowsze 2009 Grójec - Video Ciepielów 12.00

NIEDZIELA, 12 LISTOPADA

Seniorzy - liga okręgowa: Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec 13.00