Dzisiaj jest czwartek, 2 maja 2024 roku

Hattrick Sobczaka! 18-latek ratuje honor

Podopieczni Roberta Radońskiego ulegli w towarzyskim meczu w Ostrowcu Świętokrzyskim drugiej drużynie KSZO 3:4 (0:2). Autorem wszystkich trafień dla „żółto-niebieskich” był pozostający w wybornej formie strzeleckiej 18-letni Rafał Sobczak.

W mocno osłabionym składzie wystąpili w sobotę podopieczni Roberta Radońskiego. W składzie Mazowsza zabrakło aż sześciu podstawowych dotychczas graczy: Osińskiego, Białeckiego, Kikowskiego, Kuklewskiego, Lepy oraz Kołakowskiego.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 43.minucie po spóźnionej interwencji testowanego obrońcy Piotra Dębińskiego. Jeszcze przed przerwą zdołali podwyższyć na 2:0. Kolejne dwa trafienia zawodnicy KSZO zanotowali tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania.

W ostatniej fazie test-meczu grójczanie zdołali zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą trzech bramek, pozostającego w świetnej dyspozycji Rafała Sobczaka. Przypomnijmy, iż w poniedziałek 18-letni wychowanek Mazowsza zdobył aż dziewięć goli w spotkaniu juniorów.

KSZO II OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – MAZOWSZE GRÓJEC 4:3 (2:0)
Gole: Sobczak (.70, .76, .81)
Mazowsze Grójec: Czerwiński - Baranowski, Dębiński, Dusiński, Kościelniak - Karls, Jaskólski, Romański, Kotański - Wojtulewicz, Sobczak
Grali także: Nojek M., Nojek D., Kołecki, Przybylski, Zawadzki, Wachowicz, Kulczycki, Gałka
dodane: 19 lutego 2011 r. (17:28)