Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Koniec marzeń. Kowalczyk katem Mazowsza

Po bardzo słabym meczu Mazowsze uległo 0:2 (0:1) drużynie Orła Wierzbica, tym samym definitywnie grzebiąc swoje szanse na awans do III ligi. Obie bramki dla gospodarzy zdobył były gracz „żółto-niebieskich” Michał Kowalczyk. Grójczanie nie potrafili wykorzystać faktu, iż od 22.minuty miejscowi grali w "10".

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników z Grójca, którzy od 22.minuty grali z przewagę jednego zawodnika, po tym, jak za drugą żółtą kartkę z boiska usunięty został obrońca gospodarzy.

Gra w osłabieniu paradoksalnie pomogła piłkarzom Józefa Antoniaka, którzy od tego momentu zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Przewagę gospodarze udokumentowali w 32.minucie spotkania. Po szybkim kontrataku Mariusza Osińskiego pokonał Michał Kowalczyk.

Były snajper Mazowsza ustalił wynik spotkania w 70.minucie, kierując piłkę do pustej bramki po dośrodkowaniu Patryka Jarząbka.

Mazowsze zagrało bardzo słaby mecz, i właściwie ani razu nie zagroziło bramce Orła, który po tym meczu może się już praktycznie cieszyć z awansu do III ligi.

Orzeł Wierzbica - MAZOWSZE GRÓJEC 2:0 (1:0)
Gole: Kowalczyk (32., 68.)
Mazowsze: Osiński - Kuklewski (85. Lepa), Białecki (75. Kościelniak), Bloch, Kotański, Kikowski, Karls, Romański, Zawadzki (72. Dębiński), Sobczak, Kochański (72. Kulczycki)

Orzeł Wierzbica: Asnin - Anurkowski, Gogacz, Stadnicki, Procyk, Dziubel (66. ?), Czarnecki P. (66. Jarząbek), Czarnecki D., Stąpór, Mielniczuk (90. Woskowicz), Kowalczyk (87. Ludew)
dodane: 7 maja 2011 r. (12:03)