Dzisiaj jest piątek, 3 maja 2024 roku

Remis na szczycie IV ligi

Mazowsze zasłużenie zremisowało w meczu na szczycie ligowej tabeli 1:1 (1:1) z Pilicą Białobrzegi. Prowadzenie gościom dał w 32.minucie Karolewski. Wyrównał sześć minut później z rzutu karnego Kochański. Po tej kolejce Mazowsze spadło na trzecie miejsce w tabeli.

Niezwykle wyrównane zawody zobaczyli kibice w Grójcu. Przez całe spotkanie delikatną przewagę optyczną mieli zawodnicy Pilicy Białobrzegi, ale więcej klarownych sytuacji stworzyli sobie zawodnicy Mazowsza.

Przyjezdni na prowadzenie wyszli w 32.minucie gry. Błąd Daniela Blocha z zimną krwią wykorzystał Jaros ław Karolewski. Sześć minut później z rzutu karnego (zagranie ręką jednego z futbolistów Pilicy) bramkę na 1:1 zdobył rozgrywający bardzo dobre zawody Rafał Kochański.

24-letni napastnik jeszcze przed przerwą mógł dać prowadzenie Mazowszu, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

Przez całe spotkanie piłkarze Mazowsza mogli liczyć na głośny doping swoich kibiców, którzy w liczbie przekraczającej 20 osób wspierali swoich ulubieńców.

MAZOWSZE GRÓJEC - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:1)
Gole: Kochański (38., karny) - Karolewski (32.)
Mazowsze Grójec: Czerwiński - Kotański, Bloch (61. Nojek M.), Białecki, Kuklewski, Kikowski, Karls, Sobczak, Kościelniak (84. Dębiński), Zawadzki, Kochański (68. Kołakowski)
Pilica Białobrzegi: Bolek - Jasikowski, Siara, Mazur, Bogacki, Wysocki, Kulej, Krzyżański, Doliński, Stępniewski, Karolewski
dodane: 21 maja 2011 r. (15:49)