Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Na początek remis z Łomiankami

W pierwszym meczu towarzyskim podopieczni Roberta Radońskiego zremisowali 1:1 (0:1) z beniaminkiem IV ligi z Łomianek. Bramkę dla Mazowsza zdobył w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Mariusz Kulczycki.

Pierwsza połowa sobotniego spotkania należała do drużyny z Łomianek, która już w 10.minucie objęła prowadzenie po nieporozumieniu jednego z obrońców Mazowsza oraz bramkarza Mariusza Osińskiego.

Gra podopiecznych Roberta Radońskiego poprawiła się po przerwie, kiedy na boisku zameldowali się piłkarze, którzy dopiero walczą o uznanie w oczach szkoleniowca. - Jestem podbudowany postawą naszych juniorów - chwalił grę młodych zawodników prezes klubu Mieczysław Czekański. Do wyrównania zawodnikom z Grójca udało się doprowadzić w ostatniej minucie spotkania. Blok defensywny beniaminka IV ligi zastawił nieudaną pułapkę offsidową, na którą nie dał się złapać Arnold Kołakowski. Najlepszy snajper Mazowsza zostawił futbolówkę wybiegającemu za pleców Mariuszowi Kulczyckiemu, który minął bramkarza rywali i z dużym spokojem umieścił ją w siatce. Po tym golu sędzia zakończył spotkanie.

W drużynie Mazowsza zagrało dwóch testowanych zawodników: bramkarz oraz lewy pomocnik. Zabrakło doświadczonego Konrada Romańskiego, który w przyszłym tygodniu bierze ślub i dostał od trenera Radońskiego wolne.

MAZOWSZE GRÓJEC - KS Łomianki 1:1 (0:1)
Gole: Kulczycki (89.) - ? (10.)
Mazowsze Grójec: Osiński (46. zawodnik testowany) - Kuklewski (46. Gałka), Białecki (46. Nojek D.), Lepa (46. Dębiński), Dusiński (46. Jakubik), Nojek M. (65. Dusiński), Sobczak (46. Kalinowski), zawodnik testowany (46. Kulczycki), Kikowski (46. Kołakowski), Wojtulewicz (46. Zawadzki), Kochański (46. Ucinek)
dodane: 16 lipca 2011 r. (13:00)