Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku

Trzecia porażka z rzędu. Strefa spadkowa blisko

Mazowsze nie sprostało niżej notowanej Polonii Iłża, przegrywając 1:3 (0:2). Wyjątkowo słabo "żółto-niebiescy" zagrali przed przerwą, kiedy po dwóch błędach stracili dwa gole. W drugiej połowie Mazowsze rzuciło się do odrabiania strat. Kontaktową bramkę zdobył Rafał Kochański, ale ostatnie słowo należało do Michała Kowalczyka, który ustalił wynik na 3:1.

MAZOWSZE GRÓJEC – Polonia Iłża 1:3 (0:2)
Gole: Kochański (68.) – Kowalczyk (31., 87.), Ziółek (41.)
Mazowsze Grójec: Czerwiński – Jakubik (80. Karls), Jaskólski, Dusiński, Lepa, Gromadzki, Zawadzki, Wachnicki (62. Baranowski), Kuklewski (46. Dębiński), Kochański, Wojtulewicz
dodane: 8 pazdziernika 2011 r. (18:32)