Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Porażka w finale PP okręgu radomskiego

Mazowsze Grójec przegrało u siebie z Wulkanem Zakrzew w rzutach karnych 3:4 (po regulaminowym czasie gry było 2:2) i w konsekwencji nie zdobyło Pucharu Polski okręgu radomskiego.

Jako pierwszy na listę strzelców w 7. minucie wpisał się Przemysław Łaski. Drugą bramkę z rzutu karnego zdobył Hubert Baranowski w 47. minucie.

Kiedy wydawało się, że żółto-niebiescy pewnie kroczą po zwycięstwo, w 75. minucie kontaktową bramkę dla gości zdobył Stolarek. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę remisu w regulaminowym czasie gry, zdobył Krzysztof Blank.

W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Zakrzewia, którzy wygrali w konkursie jedenastek 3:4 i to oni mogli cieszyć się z końcowego zwycięstwa. Relacja wideo z tego spotkania dostępna jest tutaj: Link
autor: Blaise.LFC
źródło: 90minut.pl
dodane: 17 pazdziernika 2012 r. (21:37)