Dzisiaj jest czwartek, 2 maja 2024 roku

Mazowsze pewnie wygrywa 3:0!

"Żółto-niebiescy" po dobrej grze pokonali przyjezdnych z Garwolina 3:0. Wszystkie gole dla grójeckiej drużyny padły w drugiej połowie.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku boiska i Mazowsze nie zdołało stworzyć sobie żadnych klarownych sytuacji do strzelenia gola.

Po przerwie Mazowszu udało znaleźć się już drogę do bramki przeciwnika. Wynik spotkania w 47' minucie otworzył Mazur, na 2:0 w 63' minucie podwyższył Bawor, a wynik meczu 2 minuty później ustalił Sobczak.

MAZOWSZE GRÓJEC - Wilga Garwolin 3:0 (0:0)

Gole: 47' Mazur, 63' Bawor, 65' Sobczak

Żółte kartki: Kalinowski

Mazowsze: Studziński - Mazur, Wiatrak, Białecki, Rolak - Kalinowski, Zawadzki (Frączek 82'), Bawor (Baranowski 72'), Nojek Mikołaj (46' Karls) - Sobczak, Lesisz (Dusiński 85')

autor: Blaise.LFC
dodane: 17 kwietnia 2013 r. (19:17)