Dzisiaj jest środa, 8 maja 2024 roku

Remis z Victorią. Sobczak ratuje punkt!

Mazowsze zremisowało 3:3 (1:0) z Victoria. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Rafał Sobczak, a jednego gola dołożył Dariusz Rolak.

Mazowsze dobrze rozpoczęło spotkanie w Sulejówku, strzelając gola na 0:1 w 17' minucie meczu, za sprawą Rafała Sobczak. Żółto-Niebiescy stworzyli także dwie inne sytuacja, ogólnie w pierwszej odsłonie byli drużyną lepszą.

Po przerwie gospodarze doszli do głosu, strzelając gola wyrównującego. Później dołożyli jeszcze dwa trafienia i było 3:1.

Klub z Grójca jednak nie zrezygnował z walki i dążył do zmiany niekorzystnego wyniku. Dobrą sytuacją miał Frączek, jednak zabrakło skuteczności. W 85' minucie na 3:2 z rzutu wolnego strzelił Rolak.

Gospodarze musieli kończyć mecz w 10. Drugą żółtą kartkę otrzymał Endzelm

Mazowsze mogło po chwili wyrównać, ale interwencją życia popisał się bramkarz gości, który wybronił strzał Bawora. W doliczonym czasie gry, gdy już Sulejówek był pewny zwycięstwa, niespodziewanie Mazowsze wyrównało, za sprawą Rafała Sobczaka, który trafił po raz drugi w tym spotkaniu. Młody zawodnik grójeckiego klubu oddał strzał z około 25 metrów i piłka po rykoszecie wpadła do bramki.

Żółto-Niebiescy walczyli do końca i udało im się wywieźć z trudnego terenu w Sulejówku cenny punkt.

Po tym spotkaniu Mazowsze zajmuje 12. miejsce.

Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec 3:3 (0:1)

Bramki: 55', 72' Wocial, 63' Endzelm - 17' Sobczak, 85' Rolak, 90+' Sobczak

Mazowsze: Studziński, Mazur, Wiatrak, Białecki, Rolak - Sobczak, Baranowski (Grodzki 66'), Bawor, Zawadzki (M. Nojek 85'), Frączek (Ucinek 78'), Lesisz

Victoria: Kruszewski (22 Zakrzewski) – Rogowski, Jabłoński, Daniel, Betliński – Kostrzewa (46 Iwanicki M.), Iwanicki S., Eibl (80 Cacko), Kopeć – Delikat (55 Endzelm), Wocial

autor: Błażej Korczak, ma
dodane: 20 kwietnia 2013 r. (19:19)