Dzisiaj jest niedziela, 28 kwietnia 2024 roku

Łady pokonane. Żółto-niebiescy liderem!

Mazowsze Grójec wygrało w Raszynie 3:0 z UKS Łady. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Wiatrak w pierwszej połowie i w drugiej odsłonie Daniel Złoch z rzutu karnego, a także Igor Minkowski.

Wynik meczu w 7. minucie otworzył Marcin Wiatrak po podaniu Stolarka.

W 62. minucie sędzi podyktował rzut karny dla Mazowsza po faulu na wprowadzonym w przerwie Igorze Mińkowskim. Jedenastkę pewnie wykorzystał Daniel Złoch.

Na 0:3 podwyższył już sam Mińkowski, a drugą asystę zaliczył Mateusz Stolarek. Do końca meczu wynik się nie zmienił, i Mazowsze wywiozło komplet punktów z Raszyna.

UKS Łady - MAZOWSZE GRÓJEC 0:3 (0:1)

Gole: Wiatrak (7.), Złoch (62.), Mińkowski (76.)

Żółta kartka: Wiatrak

Skład Mazowsza: Prasek - Mazur, Wiatrak, Mortka, Mazurkiewicz - Kalinowski (66. Zięba), Rawa (79. Dusiński), Złoch, Stolarek - Jaskólski (85. Gałka), Grodzki (46. Mińkowski)

autor: Błażej Korczak, Mateusz Adamski
dodane: 17 sierpnia 2013 r. (16:47)