Dzisiaj jest niedziela, 28 kwietnia 2024 roku

Tylko remis z Radością

Mazowsze Grojec zremisowało 3:3 w wyjazdowym spotkaniu z PKS Radość Warszawa w ramach 9. kolejki. Na listę strzelców wpisali się: Złoch i dwukrotnie Wiatrak. Żółto-Niebiescy kończyli mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartką został ukarany Grodzki.

Jako pierwsze na prowadzenie wyszło Mazowsze za sprawą Daniela Złocha, który zdobył gola w 8. minucie.

Gospodarze wyrównali w 40. minucie. Do końca połowy wynik się nie zmienił

W drugiej odsłonie PKS Radość wyszło na prowadzenie w 69. minucie.

W 71. minucie odpowiedziało Mazowsze za sprawą Wiatraka i było 2:2. W 87' grójecka drużyna wyszła na prowadzenie, a drugiego gola strzelił znowu Wiatrak.

Gdy wydawało się, że grójecka drużyna dowiezie wynik do końca, gospodarzom w 89. minucie udało się strzelić gola.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

W bramce naszych rywali wystąpił brat Wojciecha Szczęsnego - Jan Szczęsny.

PKS Radość Warszawa - Mazowsze Grójec 3:3 (1:1)

Gole: ? 41', Dukalski 70' 89' – Mazurkiewicz 6', Wiatrak 72', Pełka 87'

Skład Mazowsza: Prasek – Mazur, Wiatrak, Mortka, Mazurkiewicz – Kalinowski (76' Mińkowski), Złoch, Zięba (46' Rawa), Stolarek (46' Pełka) - Grodzki – Lesisz (69' Jaskólski)

Czerwona kartka: Grodzki

autor: Błażej Korczak
dodane: 18 września 2013 r. (18:57)