Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Mazowsze zremisowało 1:1 z Józefovią

W ramach 10. kolejki Mazowsze zremisowało 1:1 z Józefovią Józefów. Prowadzenie grójczanom w 26.minucie dał Maciej Lesisz ładnym uderzeniem z rzutu wolnego. Goście odpowiedzieli również trafieniem ze stałego fragmentu gry w ostatniej minucie pierwszej połowy. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Jako pierwsze zaatakowało Mazowsze w 13. minucie spotkania. Głową uderzył Rawa, ale bramkarz zaliczył udaną interwencję.

6 minut później odpowiedzieli goście. Jeden z zawodników Józefovii oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki.

W 21. minucie przed dobrą stanął Kalinowski, ale uderzył niecelnie.

Po 25 minutach gry Mazowsze wyszło na prowadzenie. Ładnego gola z rzutu wolnego zdobył Lesisz.

2 minuty później mogło być 2:0 po zespołowej, szybkiej akcji, ale strzał Rawy obronił bramkarz gości.

W 33. minucie odpowiedziała Józefovia, ale piłkarz gości przestrzelił.

Chwilę później przez dobrą sytuacją stanął Lesisz, ale minął sie z piłką po dośrodkowaniu Złocha.

W 42. minucie w bramce Mazowsza udanie interweniował Prasek po strzale zawodnika Józefovii.

W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony goście wyrównali także po rzucie wolnym. Gola dla zespołu z podwarszawskiej miejscowości zdobył Kucharski.

Druga odsłona meczu była zupełnie inna od tej pierwszej. Obie drużyny nie stworzyły sobie jakiś bardzo klarownych do strzelenia gola.

W 46. minucie jeden z piłkarzy gości oddał strzał, ale piłka przeleciała obok bramki.

Przez następną część meczu gra toczyła się głównie w środku boiska.

W 72. minucie akcję stworzyli Żółto-Niebiescy, ale Złoch uderzył obok bramki.

Mazowsze nie zdołało zdobyć kompletu punktów i przybliżyć się do lidera rozgrywek - Pogonii II Siedlce, która pauzowała w tej kolejce.

Teraz grójecki zespół czeka spotkanie wyjazdowe w ramach III runndy Pucharu Polski okręgu radomskiego. 25 września o godzinie 16:15 Mazowsze zagra z Akcją I Jastrzębią.

MAZOWSZE GRÓJEC - Józefowia Józefów 1:1 (1:1)

Gole: Lesisz (26.) - Kucharski (45.)

Żółta kartka: Kalinowski

Mazowsze: Prasek, Kalinowski, Wiatrak, Mortka, Stolarek, Pełka (61. Zięba), Rawa, Złoch, Lesisz (77. Gałka), Jaskólski, Mińkowski (61. Tietz)

Józefowia: Lisiewicz - Piasecki, Jarczak, Zołkowski, Warakomski, Cudny, Kucharski, Dylewski, Krupiński, Kowalski, Poszalski

autor: Mateusz Adamski, Błażej Korczak
dodane: 21 września 2013 r. (15:48)