Dzisiaj jest środa, 8 maja 2024 roku

Minimalna porażka w siarczystym mrozie

W pierwszym meczu towarzyskim piłkarze Mazowsza ulegli w Grójcu III-ligowej Broni Radom 1:2 (1:1). Bramkę dla drużyny trenera Bolesława Strzemińskiego strzelił pod koniec pierwszej połowy Daniel Złoch.

Mazowsze na początku spotkania stworzyło sobie dwie dogodne sytuacje, później odpowiedziała Broń. Radomski zespół w 14. minucie nie wykorzystał rzutu karnego za sprawą Marczaka, ale później gracz III-ligowego zespołu zdobył gola.

Żółto-Niebiescy odpowiedzieli w 35. minucie, a bramkę strzelił Daniel Złoch.

Pod koniec pierwszej odsłony Broń miała jeszcze dwie sytuacje, ale ostatecznie do przerwy był remis 1:1.

Na początku drugiej połowy Mazowsze było bliskie strzelenia gola, ponieważ jeden piłkarzy grójeckiego klubu trafił w poprzeczkę.

W 59. minucie Broń miała także dogodną sytuację do zdobycia bramki. Ślifirczyk w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

Radomska drużyna próbowała usilnie strzelić gola i udało jej się to w 86. minucie. Do siatki trafił Stefański.

Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:2 (1:1)

Gole: 35. Złoch - 16. Marczak, 86. Stefański

Mazowsze: Prasek - Molga, Wiatrak, Mortka, Stolarek, Sobczak, Złoch, Dusiński, Michalski, Grodzki, Jaskólski oraz Strzyga, Mazur, Kalinowski, Karls, Lesisz, Mińkowski, Nojek.

autor: Mateusz Adamski, Błażej Korczak
źródło: własne, bronradom.pl
dodane: 25 stycznia 2014 r. (14:43)