Dzisiaj jest niedziela, 28 kwietnia 2024 roku

Porażka z Kozienicami

Mazowsze przegrało 0:2 z Energią w sparingu, który został rozegrany na Laskowej. Kozienice przeważały w obu połowach. Mazowsze raziło nieskutecznością i niedokładnością. Żółto-Niebieskim zabrakło polotu i świeżości. Dobry występ w bramce zaliczył Prasek, który popisał się wieloma udanymi interwencjami.

W 26. minucie Stolarek faulował w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę dla Kozienic. Karnego wykorzystał Kupiec.

11 minut później ładnego gola z rzutu wolnego zdobył Ciupiński.

Mazowsze miało bardziej konkretne sytuacje w drugiej odsłonie, ale nic z tego nie wyniknęło.

Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 0:2 (0:2)

Gole: 26. Kupiec, 37. Ciupiński

Skład Mazowsza: Prasek - Kalinowski, Sikorski, Mortka, Stolarek, Złoch, Wiatrak, Rotuski, Sobczak, Rawa, Grodzki

Grali także: Strzyga, Mazur, Mazurkiewicz, Podgórski, Dusiński, Lesisz Kucharski, Dąbrowski

autor: Błażej Korczak
dodane: 22 lutego 2014 r. (12:22)