Dzisiaj jest wtorek, 30 kwietnia 2024 roku

Marzenia o awansie trzeba odłożyć na przyszłość

Mazowsze po meczu stojącym na słabym poziomie uległo 0:1 (0:0) Szydłowiance Szydłowiec. Jedyna bramka spotkania padła tuż po przerwie. Błąd Dariusza Mortki wykorzystał Janik.

Kopanina – tak jednym słowem można określić sobotnie spotkanie w Szydłowcu. Oba zespoły miały trudności, aby wymienić kilka podań, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

W tych nielicznych okazjach skuteczniejsi okazali się gospodarze. W 48.minucie błąd popełnił Dariusz Mortka. Uderzenie Janika próbował bronić Piotr Prasek, ale piłka przełamała jego ręce i wpadła do siatki.

Mazowsze mogło pokusić się o remis, ale po indywidualnej akcji Daniela Złocha futbolówka trafiła w słupek.

Po tej porażce grójczanie marzenia o awansie do III-ligi muszą odłożyć na kolejny sezon. Teraz pozostaje walka o jak najwyższą lokatę, i pozostanie w środku tabeli, które zapewni utrzymanie.

Szydłowianka Szydłowiec – Mazowsze Grójec 1:0

Gol: Janik (48.)

Mazowsze Grójec: Prasek – Mazur (82. Kalinowski), Wiatrak (60. Dusiński), Mortka, Stolarek, Złoch, Rawa (78. Mińkowski), Sobczak, Lesisz, Grodzki (46. Rotuski)

dodane: 12 kwietnia 2014 r. (16:50)