Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku

Kanonada na Laskowej! Sześć goli i cenny punkt z liderem

Po zaciętym meczu Mazowsze zdołało zremisować 3:3 (1:2) z liderem IV ligi Pogonią II Siedlce. Gole dla drużyny z Grójca zdobyli Przemysław Rawa i Paweł Grodzki. Jedna z bramek padła po samobójczym trafieniu rywali.

Występ Żółto-Niebieskich można określić dotychczas jako najlepszy w tym sezonie. W tym spotkaniu Mazowsze grało tak, jak powinno zawsze z zaangażowaniem i pasją.

Do przerwy grójecki zespół przegrywał 1:2, ale później się podniósł i zdołał doprowadzić do remisu 3:3.

Na 1:3 podwyższył ładnym lobem Kitliński w 56. minucie. Później to już Mazowsze przejęło inicjatywę.

Najpierw po dobrym dośrodkowaniu Sobczaka piłkę we własnej siatce umieścił Guzek w 61. minucie

10 minut później Grodzki najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu i zdobył gola głową.

Podopieczni Andrzeja Prawdy mogli wygrać to spotkanie i sprawić sensację za sprawą Lesisza, który oddał bardzo ładne uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w słupek.

Na pewno tego spotkania do udanych nie zaliczy Michał Dusiński, który prawdopodobnie doznał groźnej oraz bolesnej w skutkach kontuzji. Czekamy na wstępne informacje na temat zawodnika Mazowsza.

Mazowsze Grójec - Pogoń II Siedlce 3:3 (1:2)

Mazowsze: Prasek – Mazurkiewicz, Dusiński (76′ Kucharski), Mortka, Stolarek – Sobczak, Złoch, Rawa, Mińkowski – Grodzki, Sosnowski (46′ Lesisz)

Pogoń: Budzikur – Kwiatkowski, Guzek, Paczkowski, Wójcik – Buga, Kitliński, Dmowski, Tarachulski – P. Krawczyk, Więzik

autor: Mateusz Adamski, Błażej Korczak
dodane: 8 czerwca 2014 r. (17:49)