Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku

Wyszków pokonany, hat-trick Ndakizy!

Mazowsze Grójec wygrało 4:3 z Bugiem Wyszków, a trzy gole w tym spotkaniu zdobył testowany Ndakiza.

W 9. minucie Stolarek otworzył wynik meczu z rzutu wolnego. Po jego wrzutce nikt nie dopadł do piłki, która wpadła do siatki.

Później swój festiwal strzelecki rozpoczął Ndakiza, który otworzył worek z bramkami w 11. minucie. Po pierwszym golu popisał się bardzo efektowną cieszynką, wykonując salto w przód.

W 24. minucie gości zdobyli bramkę kontaktową.

Pod koniec pierwszej odsłony w 40. minucie Ndakiza podwyższył na 3:1, strzelając bardzo ładną bramkę lobem.

5 minut później goście zdobyli drugiego gola z rzutu karnego.

Po przerwie od razu uaktywnił się Ndakiza, którzy strzelił swojego trzeciego gola w 46. minucie.

W 77. minucie goście ustalili wynik meczu na 4:3.

Mazowsze Grójec - Bug Wyszków 4:3 (3:2)

Skład Mazowsza: Prasek - Wargocki, Fogler, Joczys, Stolarek - Mińkowski, Cudny, Rotuski, Kucharski - Ndakiza, Grodzki

II połowa: Przybylski - ?, Fogler, Joczys, Mazurkiewicz - Kalinowski, Wróblewski, Witak, Sobczyk - Ndakiza (Dąbrowski 70.), Grodzki (Derewicz 65.)

autor: Błażej Korczak
dodane: 30 lipca 2014 r. (22:02)