Dzisiaj jest piątek, 26 kwietnia 2024 roku

Mazowsze pokonało Raszyn

Żółto-Niebiescy pokonali 1:4 KS Raszyn. Gole strzelali: Lesisz, Stolarek, Sobczak i Mińkowski.

Mazowsze nie dało żadnych szans Raszynowi nawet na 1 punkt. Podopieczni Andrzeja Prawdy bez problemu odnieśli zwycięstwo.

Pierwszą dobrą akcję można było zobaczyć w 29. minucie, kiedy Ndakiza bardzo ładnie uderzył głową, ale doskonałą interwencją popisał się bramkarz gości.

Na pierwszego gola trzeba było czekać do 34. minuty, kiedy to Lesisz doskonale odnalazł się w polu karnym i wykończył akcję technicznym uderzeniem.

Pod koniec I odsłony Raszyn przejął inicjatywę, ale do przerwy ostatecznie było 0:1.

Na początku II połowy dobrą akcję stworzyli gospodarze. Jeden z zawodników zaskoczył strzałem Piotra Praska, ale piłka na szczęście przeleciała obok bramki.

Na 2. gola Żółto-Niebieskich trzeba było czekać do 59. minuty, kiedy po bardzo udanie rozegranej akcji piłkę do siatki po ładnym strzale władował Stolarek.

Chwilę później mogło być 0:3, ale Kucharski nie trafił do siatki po uderzeniu głową. Zaraz potem znowu miał sytuację, ale przestrzelił nad bramką.

W 68. minucie w polu karnym faulowany był Sobczak i sędzia odgwizdał jedenastkę. Do piłki podszedł Ndakiza, ale jego strzał obronił bramkarz. Na szczęście udaną dobitką wykazał się Sobczak.

Pod koniec spotkania goście strzelili honorową bramkę, a Mińkowski podwyższył na 1:4 dla Mazowsza.

KS Raszyn - Mazowsze Grójec 1:4 (0:1)

Gole: Lesisz 34., Stolarek 59., Sobcza 69., Mińkowski 85. - ?

Prasek- Stolarek, Fogler, Joczys, Witak- Sobczak, Rotuski (Derewicz 73.), Lesisz (Dąbrowski 87.) , Kucharski (Cudny 66.) - Ndakiza (Mińkowski 78.), Grodzki

autor: Błażej Korczak
dodane: 10 września 2014 r. (20:12)