Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024 roku

Remis z Warką. Pech Titunina

W sobotnim meczu towarzyskim Mazowsze zremisowało w Grójcu 2:2 z KS Warką. Dla gospodarzy bramki zdobyli Kamil Kucharski i Lesisz, natomiast dla gości Patryk Kościanek i Bartłomiej Jałocha z rzutu karnego.

Grójczanie o wiele lepiej zaprezentowali się w pierwszej odsłonie meczu. Już w 11.minucie po składnej akcji na prawej flance w wykonaniu Rafała Sobczaka i Pawła Grodzkiego futbolówka trafiła do niekrytego Kamila Kucharskiego, który z łatwością umieścił ją w siatce.

Przed przerwą mogłby być już 2:0 dla Mazowsza, ale piłka po uderzeniu z rzutu wolnego przez Kucharskiego trafiła w poprzeczkę.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowie piłka po raz drugi znalazła drogę do bramki gości. Maciej Lesisz wykorzystał prostopadłe podanie od Sobczaka.

Na tym niezła gra "żółto-niebieskich" się jednak skończyła. Kontaktową bramkę po rzucie rożnym głową zdobył Patryk Kościanek.

Kilka minut później fatalnie w polu karnym zachował się Mateusz Podgórski, który w niegroźnie wyglądającej sytuacji sfaulował rywala, i sędzia odgwizdał rzut karny, który na bramkę zamienił były zawodnik Mazowsza, Bartłomiej Jałocha.

W zespole z Warki wystąpiło jeszcze dwóch innych futbolistów, którzy do niedawna reprezentowali barwy Grójca. Obrońca Maciej Joczys oraz pomocnik Daniel Witak.

Sztab trenerski Mazowsza przyglądał się w sobotę dwóch testowanym bramkarzom oraz środkowemu obrońcy.

Trzeba też odnotować, iż sobotnie zawody pechowo zakończyły się dla testowanego od pewnego czasu pomocnika - Titunina, który już na początku meczu po ostrym starciu z zawodnikiem Warki uległ kontuzji, i na boisko już nie wrócił.

Mazowsze Grójec - KS Warka 2:2 (1:0)

Gole: Kucharski (11.), Lesisz (51.) - Kościanek (58.), Jałocha (65.)

Skład Mazowsza: Majos - Podgórski, Fogler, zawodnik testowany, Pawlikowski, Rotuski, Cudny, Titunin, Sobczak, Kucharski, Grodzki

Grali także: zawodnik testowany, Dusiński, Derewicz, Lesisz, Stolarek, Sobczyk, Ndakiza

dodane: 15 lutego 2015 r. (16:51)