Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. LKS Jedlińsk 30 68 : 17 22-7-1 73
2. Mazowsze Grójec 30 72 : 32 20-4-6 64
3. Powiślanka Lipsko 30 65 : 36 16-7-7 55
4. KS Warka 30 55 : 32 15-8-7 53
5. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 58 : 45 14-7-9 49
6. Zamłynie Radom 30 60 : 46 14-6-10 48
7. Centrum Radom 30 54 : 36 12-10-8 46
8. Pilica Nowe Miasto 30 53 : 44 12-7-11 43
9. Zawisza Sienno 30 59 : 60 10-8-12 38
10. Legion Głowaczów 30 48 : 60 11-3-16 36
11. Skaryszewianka Skaryszew 30 48 : 65 10-5-15 35
12. Iłżanka Kazanów 30 45 : 71 9-6-15 33
13. Zwolenianka Zwoleń 30 47 : 66 9-5-16 32
14. KS Potworów 30 39 : 61 8-4-18 28
15. Polonia Iłża 30 38 : 87 5-7-18 22
16. TKKF Grójec 30 16 : 67 4-4-22 16

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]