Dzisiaj jest poniedziałek, 27 września 2021 roku

Tabela

1. KS Warka 30 82 : 29 22-3-5 69
2. Proch Pionki 30 72 : 32 22-1-7 67
3. Mazowsze Grójec 30 78 : 41 20-4-6 64
4. Centrum Radom 30 61 : 34 18-4-8 58
5. Orzeł Wierzbica 30 62 : 40 16-4-10 52
6. Powiślanka Lipsko 30 53 : 44 14-5-11 47
7. Zamłynie Radom 30 65 : 46 12-11-7 47
8. Gryf Policzna 30 49 : 48 14-4-12 46
9. Jodła Jedlnia-Letnisko 30 53 : 66 9-7-14 34
10. Szydłowianka Szydłowiec 30 45 : 64 10-4-16 34
11. Pilica Nowe Miasto 30 45 : 63 10-2-18 32
12. Iłżanka Kazanów 30 46 : 76 9-3-18 30
13. Zawisza Sienno 30 37 : 67 8-5-17 29
14. KS Potworów 30 40 : 74 7-5-18 26
15. Legion Głowaczów 30 34 : 61 7-5-18 26
16. Skaryszewianka Skaryszew 30 35 : 72 6-5-19 23

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Płaza
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00