Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 30 86 : 25 21-6-3 69
2. Żyrardowianka 30 45 : 18 20-5-5 65
3. Victoria Sulejówek 30 83 : 35 18-7-5 61
4. Mszczonowianka 30 50 : 36 16-8-6 56
5. Sparta Jazgarzew 30 56 : 46 13-7-10 46
6. Wilga Garwolin 30 55 : 51 12-6-12 42
7. Szydłowianka Szydłowiec 30 35 : 55 12-3-15 39
8. Energia Kozienice 30 38 : 41 9-11-10 38
9. Mazowsze Grójec 30 43 : 47 9-11-10 38
10. Józefovia Józefów 30 52 : 53 11-5-14 38
11. Pogoń II Siedlce 30 53 : 57 10-6-14 36
13. UKS Łady 30 30 : 50 9-4-17 31
14. Okęcie Warszawa 30 36 : 64 7-8-15 29
15. Polonia Iłża 30 39 : 71 7-3-20 24
16. Wulkan Zakrzew 30 21 : 56 5-7-18 22
30. Znicz II Pruszków 30 47 : 64 10-5-15 35

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]