Dzisiaj jest poniedziałek, 13 lipca 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Towarzysko 18.07.2015 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 22.07.2015 19:00 8:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 26.07.2015 18:00 2:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.07.2015 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 01.08.2015 10:30 3:0
Kraska Jasieniec - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.08.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 15.08.2015 17:00 1:2
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.08.2015 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 29.08.2015 17:00 4:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2015 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Plon Garbatka-Letnisko Liga okręgowa 05.09.2015 16:00 2:0
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.09.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 19.09.2015 13:00 3:2
KP Stanisławice - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.09.2015 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 03.10.2015 11:00 2:1
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.10.2015 15:00 1:4
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 17.10.2015 15:00 1:0
LKS Promna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.10.2015 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 07.11.2015 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 11.11.2015 13:00 1:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.11.2015 13:00 2:2
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.11.2015 12:00 3:1
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 23.01.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 29.01.2016 18:00 1:4
Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 07.02.2016 13:00 9:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 13.02.2016 11:00 2:4
Mazowsze Grójec - Korona Góra Kalwaria Towarzysko 20.02.2016 16:00 6:2
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 27.02.2016 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 05.03.2016 13:00 9:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 12.03.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 19.03.2016 15:00 2:2
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2016 11:00 1:3
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 02.04.2016 16:00 1:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2016 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 16.04.2016 16:00 1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.04.2016 15:00 1:0
Mazowsze Grójec - KP Stanisławice Liga okręgowa 30.04.2016 17:00 1:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.05.2016 17:00 4:0
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 14.05.2016 16:00 5:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.05.2016 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - KS Promna Liga okręgowa 28.05.2016 16:00 0:4
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.06.2016 17:00 2:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2016 18:00 0:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 18.06.2016 16:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas






Tabela





Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec ogłasza nabór uzupełniający dla zawodników urodzonych w latach 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i 2009.

Wszelkich informacji zainteresowanym udzielają telefonicznie bądź osobiście trenerzy:

Roczniki 2003, 2004, 2005, 2006 - trener Konrad Główki (tel. 503 33 20 09)

Roczniki 2007 i 2008 - trener Daniel Złoch (tel. 667 478 542)

Rocznik 2009 - trener Krzysztof Kozłowski (tel. 601 675 643)

Ostatni mecz


Ursus - Mazowsze
4:0

Mecz towarzyski
11.07.2020 11:00

Wkrótce

PLAN GIER KONTROLNYCH:

środa, 15 lipca: Mszczonowianka Mszczonów

sobota, 25 lipca: Naprzód Stare Babice