Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Towarzysko 18.07.2015 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 22.07.2015 19:00 8:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 26.07.2015 18:00 2:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.07.2015 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 01.08.2015 10:30 3:0
Kraska Jasieniec - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.08.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 15.08.2015 17:00 1:2
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.08.2015 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 29.08.2015 17:00 4:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2015 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Plon Garbatka-Letnisko Liga okręgowa 05.09.2015 16:00 2:0
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.09.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 19.09.2015 13:00 3:2
KP Stanisławice - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.09.2015 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 03.10.2015 11:00 2:1
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.10.2015 15:00 1:4
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 17.10.2015 15:00 1:0
LKS Promna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.10.2015 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 07.11.2015 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 11.11.2015 13:00 1:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.11.2015 13:00 2:2
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.11.2015 12:00 3:1
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 23.01.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 29.01.2016 18:00 1:4
Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 07.02.2016 13:00 9:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 13.02.2016 11:00 2:4
Mazowsze Grójec - Korona Góra Kalwaria Towarzysko 20.02.2016 16:00 6:2
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 27.02.2016 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 05.03.2016 13:00 9:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 12.03.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 19.03.2016 15:00 2:2
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2016 11:00 1:3
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 02.04.2016 16:00 1:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2016 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 16.04.2016 16:00 1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.04.2016 15:00 1:0
Mazowsze Grójec - KP Stanisławice Liga okręgowa 30.04.2016 17:00 1:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.05.2016 17:00 4:0
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 14.05.2016 16:00 5:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.05.2016 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - KS Promna Liga okręgowa 28.05.2016 16:00 0:4
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.06.2016 17:00 2:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2016 18:00 0:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 18.06.2016 16:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas






Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Dariusz Cackowski
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Jodła Jedlnia 10 31:12 25
2. LKS Jedlińsk 10 27:11 25
3. Mazowsze Grójec 10 36:9 23
4. Powiślanka Lipsko 10 38:13 23
5. Zamłynie Radom 10 28:13 22
6. Energia Kozienice 10 30:7 21
7. Orzeł Wierzbica 10 20:19 19
8. Gryf Policzna 10 16:23 14
9. Centrum Radom 10 16:20 8
10. Zawisza Sienno 10 12:29 8


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Centrum - Mazowsze
3:4

11.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
13.10.2019 11:30

Następny mecz


Mazowsze - Zamłynie
19 pazdziernika 2019 r.
godzina 15:00
Mecz o mistrzostwo Ligi okręgowej

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Dawid Skrzycki
3. Tomasz Żebrowski
4. Daniel Złoch
5. Karol Prasek

Wkrótce

Sobota, 12 października

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Strikers 10.00

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Strikers 14.00

Niedziela, 13 października

Trampkarze: Jastrząb Głowaczów - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Orliki: Jastrząb Głowaczów - Mazowsze 2009 Grójec 11.00

Seniorzy: Centrum Radom - Mazowsze Grójec 11.30

Młodzicy: Broń Radom - Mazowsze 2007 Grójec 13.30

Wtorek, 15 października

Orliki: Broń Radom - Mazowsze 2008 Grójec 16.00