Dzisiaj jest poniedziałek, 18 października 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Towarzysko 18.07.2015 17:00 2:1
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 22.07.2015 19:00 8:1
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 26.07.2015 18:00 2:2
KS Warka - Mazowsze Grójec Towarzysko 29.07.2015 18:00 1:1
Mazowsze Grójec - Laura Chylice Towarzysko 01.08.2015 10:30 3:0
Kraska Jasieniec - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.08.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Legion Głowaczów Liga okręgowa 15.08.2015 17:00 1:2
KS Potworów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.08.2015 15:00 0:3
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń Liga okręgowa 29.08.2015 17:00 4:0
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 02.09.2015 17:00 2:3
Mazowsze Grójec - Plon Garbatka-Letnisko Liga okręgowa 05.09.2015 16:00 2:0
LKS Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 12.09.2015 11:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto Liga okręgowa 19.09.2015 13:00 3:2
KP Stanisławice - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.09.2015 16:00 2:2
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża Liga okręgowa 03.10.2015 11:00 2:1
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.10.2015 15:00 1:4
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew Liga okręgowa 17.10.2015 15:00 1:0
LKS Promna - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.10.2015 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - Proch Pionki Liga okręgowa 07.11.2015 13:00 0:0
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko Liga okręgowa 11.11.2015 13:00 1:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.11.2015 13:00 2:2
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 21.11.2015 12:00 3:1
Mazowsze Grójec - Zodiak Sucha Towarzysko 23.01.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 29.01.2016 18:00 1:4
Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 07.02.2016 13:00 9:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 13.02.2016 11:00 2:4
Mazowsze Grójec - Korona Góra Kalwaria Towarzysko 20.02.2016 16:00 6:2
Mazowsze Grójec - Perła Złotokłos Towarzysko 27.02.2016 13:00 0:2
Mazowsze Grójec - FC Lesznowola Towarzysko 05.03.2016 13:00 9:1
Mazowsze Grójec - Sadownik Błędów Towarzysko 12.03.2016 13:00 3:1
Mazowsze Grójec - KS Potworów Liga okręgowa 19.03.2016 15:00 2:2
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 26.03.2016 11:00 1:3
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko Liga okręgowa 02.04.2016 16:00 1:1
Plon Garbatka - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 09.04.2016 11:00 0:4
Mazowsze Grójec - LKS Jedlińsk Liga okręgowa 16.04.2016 16:00 1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 24.04.2016 15:00 1:0
Mazowsze Grójec - KP Stanisławice Liga okręgowa 30.04.2016 17:00 1:0
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 07.05.2016 17:00 4:0
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 14.05.2016 16:00 5:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 22.05.2016 14:00 4:1
Mazowsze Grójec - KS Promna Liga okręgowa 28.05.2016 16:00 0:4
Proch Pionki - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 05.06.2016 17:00 2:2
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 11.06.2016 18:00 0:0
Mazowsze Grójec - Iłżanka Kazanów Liga okręgowa 18.06.2016 16:00 0:0

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00