Dzisiaj jest poniedziałek, 16 września 2019 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.07.2010 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - Victoria Częstochowa Towarzysko 14.07.2010 18:30 5:0
Mazowsze Grójec - KS Piaseczno Towarzysko 14.07.2010 19:30 0:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 17.07.2010 11:00 1:2
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2010 18:30 2:1
Mazowsze Grójec - Ursus Warszawa Towarzysko 24.07.2010 10:00 3:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 28.07.2010 18:00 1:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 31.07.2010 11:00 1:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 04.08.2010 18:30 0:5
Mazowsze Grójec - Orkan Sochaczew Towarzysko 08.08.2010 11:00 7:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 14.08.2010 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 21.08.2010 17:00 3:1
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.08.2010 17:00 0:5
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 28.08.2010 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 04.09.2010 17:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.09.2010 16:30 1:3
Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec IV liga 11.09.2010 16:30 3:4
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 15.09.2010 17:00 1:0
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2010 16:00 2:3
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec Puchar Polski 22.09.2010 16:30 4:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 25.09.2010 12:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 02.10.2010 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 09.10.2010 15:00 4:3
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2010 15:00 0:4
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 23.10.2010 14:00 2:1
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 30.10.2010 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Janików-Kozienice IV liga 06.11.2010 13:00 3:0
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 14.11.2010 11:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.02.2011 11:00 1:0
Polonia 92 Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.02.2011 11:00 4:3
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.02.2011 15:00 4:3
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.02.2011 16:00 7:1
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.02.2011 14:00 5:1
KP Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.03.2011 09:00 5:1
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2011 10:00 3:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 19.03.2011 13:00 2:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 26.03.2011 10:30 2:4
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 03.04.2011 13:00 2:2
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 09.04.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Naprzód Skórzec IV liga 16.04.2011 15:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 23.04.2011 11:00 3:2
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 30.04.2011 13:00 0:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 07.05.2011 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.05.2011 17:30 3:2
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 18.05.2011 17:00 3:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 21.05.2011 16:00 1:1
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 28.05.2011 14:30 4:1
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 04.06.2011 16:00 4:1
KS Kozienice-Janików - Mazowsze Grójec IV liga 11.06.2011 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 18.06.2011 16:00 1:1

Sezony:


Wspierają nas


Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Wiktor Krawczak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 3 9:1 9
2. Zamłynie Radom 3 8:3 9
3. Energia Kozienice 3 15:2 7
4. Powiślanka Lipsko 3 16:4 7
5. Jodła Jedlnia 3 9:3 7
6. Orzeł Wierzbica 3 4:1 7
7. Mazowsze Grójec 3 6:6 4
8. Gryf Policzna 3 3:4 4
9. LKS Promna 3 3:9 3
10. Zawisza Sienno 3 2:6 3


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek 25 kwietnia o godzinie 15.30 na boisku Orlik przy ulicy Piłsudskiego 68 w Grójcu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Transfery

Przyszli:

Przemysław Sieczko (Marcovia Marki)

Kacper Filewski (Unia Solec Kujawski)

Norbert Korczak (UKS Tarczyn)

Nikodem Jemioł (drużyna juniorów)

Przemysław Szymański (drużyna juniorów)

Odeszli:

Łukasz Grzybowski (koniec przygody z piłką)

Mikołaj Małecki (zawiesił treningi)

Andrzej Rogoziński (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Królewscy - Mazowsze
2:4

7.kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
15.09.2019 16:00

Najlepsi strzelcy

1. Rafał Sobczak
2. Tomasz Żebrowski
3. Daniel Złoch
4. Mikołaj Nojek
5. Mariusz Lisiecki

Wkrótce

Sobota, 14 września

Juniorzy młodsi: Polonia Iłża - Mazowsze 2005 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2012 Grójec - Młodzik Radom 12.00

Orliki: Mazowsze 2009 Grójec - Orlik Radom 13.30

Młodzicy: Mazowsze 2008 Grójec - Radomiak 15.00

Niedziela, 15 września

Młodzicy: Mazowsze 2007 Grójec - Syrenka 10.00

Juniorzy: Mazowsze 2004 Grójec - Warka 11.45

Żaki: Beniaminek Radom - Mazowsze 2011 Grójec 15.00

Seniorzy: Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec 16.00

Sonda

Czy Mazowsza wygra ligę okręgową i wróci do IV ligi?
Tak
Nie

[zobacz wyniki]