Dzisiaj jest niedziela, 26 stycznia 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazur Karczew - Mazowsze Grójec Towarzysko 10.07.2010 11:00 0:2
Mazowsze Grójec - Victoria Częstochowa Towarzysko 14.07.2010 18:30 5:0
Mazowsze Grójec - KS Piaseczno Towarzysko 14.07.2010 19:30 0:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 17.07.2010 11:00 1:2
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec Towarzysko 21.07.2010 18:30 2:1
Mazowsze Grójec - Ursus Warszawa Towarzysko 24.07.2010 10:00 3:1
Mazowsze Grójec - Radomiak Radom Towarzysko 28.07.2010 18:00 1:3
Mazowsze Grójec - Broń Radom Towarzysko 31.07.2010 11:00 1:3
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 04.08.2010 18:30 0:5
Mazowsze Grójec - Orkan Sochaczew Towarzysko 08.08.2010 11:00 7:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 14.08.2010 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 21.08.2010 17:00 3:1
Sadownik Błędów - Mazowsze Grójec Puchar Polski 25.08.2010 17:00 0:5
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 28.08.2010 17:00 0:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 04.09.2010 17:00 1:1
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec Puchar Polski 08.09.2010 16:30 1:3
Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec IV liga 11.09.2010 16:30 3:4
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 15.09.2010 17:00 1:0
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 18.09.2010 16:00 2:3
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec Puchar Polski 22.09.2010 16:30 4:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica IV liga 25.09.2010 12:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 02.10.2010 15:00 2:3
Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew IV liga 09.10.2010 15:00 4:3
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2010 15:00 0:4
Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń IV liga 23.10.2010 14:00 2:1
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 30.10.2010 14:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Janików-Kozienice IV liga 06.11.2010 13:00 3:0
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 14.11.2010 11:00 1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.02.2011 11:00 1:0
Polonia 92 Warszawa - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.02.2011 11:00 4:3
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski - Mazowsze Grójec Towarzysko 19.02.2011 15:00 4:3
Broń Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 23.02.2011 16:00 7:1
Radomiak Radom - Mazowsze Grójec Towarzysko 26.02.2011 14:00 5:1
KP Piaseczno - Mazowsze Grójec Towarzysko 05.03.2011 09:00 5:1
Wilga Garwolin - Mazowsze Grójec Towarzysko 12.03.2011 10:00 3:0
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 19.03.2011 13:00 2:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 26.03.2011 10:30 2:4
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 03.04.2011 13:00 2:2
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 09.04.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Naprzód Skórzec IV liga 16.04.2011 15:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 23.04.2011 11:00 3:2
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 30.04.2011 13:00 0:0
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec IV liga 07.05.2011 15:00 2:0
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.05.2011 17:30 3:2
Sparta Jazgarzew - Mazowsze Grójec IV liga 18.05.2011 17:00 3:0
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 21.05.2011 16:00 1:1
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec IV liga 28.05.2011 14:30 4:1
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 04.06.2011 16:00 4:1
KS Kozienice-Janików - Mazowsze Grójec IV liga 11.06.2011 16:00 1:0
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 18.06.2011 16:00 1:1

Sezony:


Wspierają nas






Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Dominik Dąbrowski
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. LKS Jedlińsk 15 35:13 37
2. Zamłynie Radom 15 38:14 35
3. Jodła Jedlnia 15 38:22 31
4. Mazowsze Grójec 15 43:18 29
5. Powiślanka Lipsko 15 52:20 28
6. Orzeł Wierzbica 15 29:26 27
7. Gryf Policzna 15 23:27 25
8. Energia Kozienice 14 34:12 24
9. Centrum Radom 15 28:27 18
10. Królewscy Jedlnia 15 18:31 16


Ważna informacja

Serdecznie zapraszamy do treningów w naszym klubie chłopców urodzonych w roku 2012. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredniu w dniu treningu. Nr tel.: 601 675 643, 880 777 977.

Ostatni mecz


Pilica - Mazowsze

Mecz towarzyski
28.11.2019 19:00

Najlepsi strzelcy

1. Dawid Skrzycki
2. Rafał Sobczak
3. Tomasz Żebrowski
4. Daniel Złoch
5. Karol Prasek

Wkrótce

SOBOTA, 8 lutego 2020 r.

Mecz towarzyski z KS Warka